سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

 

 
:: برچسب‌ها: طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ۱ امرداد ۱۳۸٤
نظرات ()

شما فكر ميكنيد اين عكس متعلق به كجاست؟!!

 

لطفا سراغ سايتهاي ... يا ... نرويد! همانطور كه از امضاي پاي عكس مشخص است، اين عكس متعلق به خبرگزاري مهر ميباشد، كه زير نظر سازمان تبليغات اسلامي فعاليت ميكند! براي ديدن اينگونه تصاوير، فقط كافيست به چشمان خود اطمينان كنيد!!

 

البته از آنجا كه قبلا تصاويري از حركات موزون خانمي (شما بخوانيد رقص!) و عريان شدن آقايي در كنفرانس برلين، از سيماي جمهوري اسلامي ايران پخش شده‌است!! طبيعتا ديدن اين عكس نبايد خيلي تعجب برانگير باشد!! ولي يك موضوع را بيش از پيش روشن ميكند، و آن اينكه به رغم گذشت چند سال از شكستن داس و چكش! هنوز هستند افرادي كه معتقدند «هدف، وسيله را توجيه ميكند»!!!

 

ذکر نکته ای ضروری به نظر میرسد: شايد در شرايط معمولي اين عكس هيچ اشكالي نداشته باشد! اما خبرگزاري مهر اين عكس را در ميان عكسهايی قرار داده كه از تجمع سه شنبه دانشجويان مقابل دانشگاه تهران، در اعتراض به ادامه زنداني بودن اكبر گنجي گرفته است، و ميخواهد اينگونه القا كند كه كساني كه دنبال آزادي زندانيان سياسي هستند و به روند حاكم انتقاد دارند همگي، يك مشت آدم لاابالي و معلوم الحال هستند!! و اين بخش قضيه مشكل دار است،‌ و الا وجود چنين صحنه هايي در اقصي نقاط تهران ديده ميشود و خوب و بد بودنش هم جاي بحث و گفتگو دارد!!
:: برچسب‌ها:
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ٢٢ تیر ۱۳۸٤
نظرات ()

بدون هیچ مقدمه ای به خبری که توسط خبرگزاری ایلنا مخابره شد توجه فرمایید:

شکرالله عطارزاده، عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هفتم گفت: «یکی از خانم های نماینده مجلس هفتم تحقیقاتی را در خصوص علت رفتارهای نامناسب و موضع‌‏گیری‌‌‏های خانم کاندولیزا رایس (وزیر خارجه آمریکا) با مقامات ایرانی انجام داده که طی آن مشخص شده است؛ خانم رایس در زمان دانشجویی خود در دانشگاه، با یک جوان قزوینی ارتباط عشقی داشت که با ناکامی مواجه شده بود!!» عطار زاده افزود: «خانم رایس جواب دهد !!! ... علت ناکامی! در این ارتباط چه بوده و چرا با مردم ایران لجبازی می کند؟!!» عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هفتم خاطرنشان کرد: «اگر خانم رایس در این قضیه به نوعی آسیب روحی دیده‌‏اند ما حاضریم در دادگاه صالحه، در مورد این مسئله، رفع مشکل کنیم!!!»

در پی اطلاع رسانی! و افشاگری این نماینده محترم! ما هم تصمیم گرفتیم که نتیجه تحقیقات خودمان را در مورد علت رفتارهای نامناسب و ستیزه جویانه برخی دیگر از دشمنان کشور، برای شما افشا کنیم!!

 

صدام حسین:

نامبرده به خواستگاری یک دختر متمول و چشم و ابرو مشکی بندری رفته بود! اما پدر دختر که از شیوخ عرب بوده، به وی جواب رد می دهد! بنابراین صدام حسین با لشکرکشی به خوزستان سعی در تصاحب آن دختر و  تلافی این شکست عاشقی‌ـ‌عاطفی داشته است!!!

 

مادلین آلبرایت:

وی در یکی از خیابانهای ایرانی نشین لوس آنجلس قدم میزده است که یک جوان خوش تیپ ایرانی به او چشمک میزند! وقتی او با خوشحالی زایدالوصفی که بالاخره یکی او را تحویل گرفته است! به سمت جوان خوش تیپ میرود، تازه متوجه میشود که او تیک عصبی داشته و به همه چشمک میزند! برای همین از آن زمان با ایرانیان لج افتاد و دشمن شد!!!

 

آریل شارون:

این موجود قبل از آنکه شکم در بیاورد و بی ریخت شود! قرار بود با یک دختر بسیار برازنده و خوش چهره ایرانی ازدواج کند! اما دختر مربوطه در شب بعد از عروسی، بخاطر دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین، بر روی تشک حاضر نشد!! برای همین شارون از آن شب به بعد کینه مردم ایران را به دل گرفت!!

 

جرج دبیلو بوش:

نامبرده روزی از یک پیرمرد ایرانی مقیم آمریکا پرسید ساعت چند است؟! پیرمرد با تندی جواب داد: «ببین جوان! من اگر ساعت را به تو بگم، سر صحبت را باز میکنی و از من می پرسی خانم ام کجاست و چه کاره ام! وقتی بگویم چه کاره ام، خواهی گفت هرگز محل زندگی مرا ندیده ای و من از روی ادب تو را به خانه دعوت میکنم! در خانه ام دخترم را میبینی و از او خواستگاری میکنی! بگذار همین الان آب پاکی را روی دستت بریزم و بگویم من نمی گذارم دخترم با مردی ازدواج کند که از مال دنیا حتی یک ساعت هم ندارد!! بنابراین بوش جوان با شنیدن این پاسخ، ضد حال خورد و از آن موقع با خود عهد بست حال مردم ایران را بگیرد!!

 

 

 

 
:: برچسب‌ها: طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ۱۳ تیر ۱۳۸٤
نظرات ()

فضای انتخاباتی،‌ فضای جالبی است و به معنای واقعی معجزه می کند! گویی اکسیری است که تمام فلزات، حتی حلبی را تبدیل به طلا می کند!!

 همه داوطلبان (حتی انحصارطلب‌ترین و اقتدارگراترین آنها) آزاد اندیش، آرمان خواه، دموکرات و طرفدار سرسخت آزادی بیان و اندیشه می شوند! و این چیزی است که به غیر از ایام انتخابات دیده نشده و نخواهد شد!!

 

در فضای انتخاباتی: همه آزادند از همه انتقاد کنند، اگر از رئیس جمهور باشه که بسیار لطف داشته و ایشان را شرمنده خودشان کرده‌اند!

در سوابق گویندگان: اسلام در خطر است! دیانت و شریعت از بین رفت! نیست و نابود شد! بوی دلار، یه مشت جیره بگیر ایادی استکبار جهانی را مست کرده و دری وری می‌نویسند! باید سرب در گلویشان ریخت و قلمشان را قلم کرد!!

مخالفت با من، مخالفت با رهبری است و آن هم واضح و مبرهن و آشکار است که دشمنی با پیغمبر است! بنابراین هرکس انتقاد کرد خودش مثل بچه آدم سرش رو بندازه پایین و بره منطقه خوش آب و هوای اوین خودش را معرفی کنه! وگرنه میفرستمش وردست ... و ... و ... و ... و ... و ... و ... و ... و ...

 

در فضای انتخاباتی: من هر سال، یا شش ماه یکبار، یا هر سه ماه، شاید هم هر ماه! اصلا هفته‌ای یکبار به مردم گزارش کار می‌دهم!! اصلا چرا هفته‌ای یکبار؟!! من برای هر کاری که خواستم بکنم اول از مردم اجازه می‌گیرم بعد انجام میدم!!

پیش از این: همه چی خوب پیش میره و مردم خودشان می بینند! اونهایی هم که نمی‌بینند به چشم پزشک مراجعه کنند! من که بیکار نیستم بیام گزارش بدم!

 

در فضای انتخاباتی: ما با تمام کشورهای داخلی و خارجی رابطه برقرار می کنیم! مخصوصا با آمریکا! با آمریکا هم رابطه برقرار می‌کنیم، هم ارتباط!! و سعی می‌کنیم اگه در جام جهانی 2006 آلمان با آنها هم گروه شدیم، آنها را شکست ندهیم!!

چندی پیش: هیچ کشور اروپایی در ایران سفیر ندارد که به درک! آنها تهدید کننده استقلال انقلاب هستند! آنها به ما تهمت قتل و ترور زده‌اند! مرگ بر آمریکا، انگلیس، فرانسه و بطور کلی تمام کشورهای اروپایی، نیمی از کشورهای آمریکای لاتین، یک سوم کشورهای خاورمیانه، یک چهارم آسیای دور، ابرقدرتها و امپریالیسم جهانخوار!!

 

در فضای انتخاباتی: رابطه دختر و پسر هیچ اشکالی که ندارد هیچ، مستحب هم هست!!

ده، دوازده سال قبل: برادران و خواهران مسلمان در صورتی که با محارم و نزدیکان خود به خیابان می روند، حتما شناسنامه و مدارک شناسایی همراه خود داشته باشند تا با مشکلی مواجه نشوند!

 

در فضای انتخاباتی: من شدیدا، قویا و با تمام وجود (به جون مادرم) با مفاسد اقتصادی، تبارگرایی، هزار فامیلی در حاکمیت، باندهای مافیایی قدرت، اشرافی‌گری، لیبرال سرمایه‌داری، پارتی بازی و هزارتا چیز دیگه مبارزه می‌کنم و جلوی تمام آنها را می‌گیرم و ریشه کن می‌کنم!

در سوابق گویندگان در سالهای نه چندان دور: بدون شرح!!!

 

و موارد دیگه‌ای که خودتون میتونید در ادامه این مطلب اضافه کنید!

 

 

 

 
:: برچسب‌ها: طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ۱ تیر ۱۳۸٤
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم