سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

خوشبختانه با همت و غیرت نیروهای لباس شخصی و لباس غیرشخصی، چشم فتنه کور و دست ایادی استکبار جهانی رو شد و نقشه‌های شومی که در سر داشتند، نقش بر آب شد!

گوش فتنه هم کر شد و هیچ چیز نمی‌شنود.

از طرفی بنا به گفته شاهدان عینی، دست فتنه قلم، چشمش کور، دندش نرم و دهانش نیز آسفالت شد!
:: برچسب‌ها: طنز, خبر
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ۱٧ امرداد ۱۳۸۸
نظرات ()

همزمان با برگزاری انتخابات اخیر ده‌ها نفر به اتهام براندازی نرم و انقلاب مخملی بازداشت شده و در حالی که مشغول خوردن آب خنک (آن هم به صورت تک‌خوری!) بودند، متوجه شدند که انتخابات بدون مشکل بوده است. اما برخی فکر می‌کردند که انتخابات مشکلدار بوده! بنابراین به خیابان‌ها ریخته و شعار دادند و تعدادی از آنها در نهایت موفق شدند طعم آب خنک و حلوا را همزمان بچشند.

القصه! آنهایی که به روزنامه‌های گوناگون، شبکه‌های رادیو ـ تلویزیونی و اخبار و تصاویر و فیلم‌های مختلف دسترسی داشتند در نتیجه انتخابات تردید کردند. اما چند نفری که به هیچکدام از این‌ها دسترسی نداشته و در هتل اوین اقامت داشتند! تمام تردیدهایشان به یقین مبدل شده و ییهویی فکر کردند اکنون وقت آن است که تغییر کرده و اصلاح شده و به دامان میهن برگردند!

بنابراین اینجانب در کمال صحت و سلامت، نه تنها این انقلاب رنگین و ننگین را شدیدا و قویا محکوم می‌کنم، بلکه سریال خانه سبز و سبز شدن درختان در بهار و هر چیز سبز دیگری را نیز محکوم می‌کنم! لذا برای خشکاندن ریشه‌های اینگونه اقدامات براندازانه، بررسی‌های جامعی انجام دادم که نتایجش حاکی از آن بود که خائنین به انقلاب و اسلام از سال‌ها پیش با نفوذ در صدا و سیما توانسته بودند برای بسترسازی و زمینه‌سازی موج سبز خود، برنامه عروسکی «خانه مادربزرگ» را با شخصیتی به نام «مخمل» بسازند و سریال «خانه سبز» را تولید نمایند که با وجود کم‌توجهی مسئولان وقت، این برنامه‌ها ماه‌های متمادی در تلویزیون پخش شد و توانست اولین مرحله انقلاب مخملین را پایه‌ریزی کرده و مردم را با انقلاب مخملی و رنگ سبز و سبزاندیشی آشنا کند.

 

 

برای اثبات این جریان خزنده، کافیست شعر تیتراژ پایانی سریال «خانه سبز» را مروری دوباره کنیم که تا ماهیت چهره زشت و کریه انقلاب‌کنندگان خزنده‌ی مخملی، بیش از گذشته برایمان آشکار شود:

سبز سبزم ریشه دارم

من درختی استوارم

سبز سبزم ریشه دارم

در زمستان هم بهارم

شور و عشق و شادیم را

از خدایم هدیه دارم 

هرچه هستم، هرکه باشم

چشمه‌ام، پاکم، زلالم

‌‍[گفتنی است برخی منابع آگاه معتقدند خسرو شکیبایی ـ بازیگر این مجموعه ـ بعد از آنکه متوجه شد بازیچه دست انقلاب مخملین کنندگان موج سبز شده، دق کرد و مرد!]
:: برچسب‌ها: طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ۱٦ امرداد ۱۳۸۸
نظرات ()

ای فریب و ننگ و نیرنگ! ای دروغ!

الهی بر سر زا رفته بودی

الهی روی در خاک کرده بودی

چراغ راه اهریمن نبودی

 

ای سیاهی! ای پلیدی!

الهی از گلستان خار بچینی

به شب‌هایت یکی چون خود ببینی

الهی صبح فردا را نبینی

سروده ای از سیدحسین قوامی
:: برچسب‌ها: شعر و هذیان
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ٤ امرداد ۱۳۸۸
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم