سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

بر اساس شواهد و قرائن موجود از آنجا که در ایران قحط الرجال آمده است، دکترغلامحسین الهام پنج کاره شد!

بر اساس اخبار و اطلاعات موجود دکتر احمدی نژاد در رقابت های نهمین دوره انتخابات با شعارهای گوناگونی وارد عرصه شد که یکی از آنها گردش نخبگان و متخصصان بود.

وی در آن زمان به مردم قول داد که مدیریت را از انحصاری بودن در بیاورد و دایره انتخاب دولت را افزایش دهد تا از نخبگان بیشتری استفاده شود.

بنابراین امروز در راستای همان شعارها، برای آنکه ثابت کند وعده سر خرمن نداده است! دکتر غلامحسین الهام را که هم اکنون استاد دانشگاه تهران، عضو شورای نگهبان، سخنگوی دولت و وزیر دادگستری است، بعنوان رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتخاب کرد!

البته برخی از شاهدان عینی معتقدند در جریان این گردش نخبگان سر دکتر الهام کمی تا قسمتی گیج رفته است! به گونه ای که در سال جاری بیشتر از یکی دو بار نتوانسته جلسات سخنگوی دولت را برگزار کند! خدا کند جلسات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به این سرنوشت مبتلا نشود! تا همچنان روال موفقیت آمیز گردش نخبگان بی وقفه ادامه داشته باشد!!

این در حالی است که برخی از بدخواهان و ایادی استکبار جهانی! (حتی از عقلای جناح راست مانند ترقی، عسگراولادی، افروغ، توکلی و ...) همواره از محدود بودن دایره انتخاب رئیس جمهور انتقاد کرده و خواستار توجه بیشتر به نخبگان و استفاده از نظرات دیگران شده‌اند.

اما برخی شاهدان عینی ضمن مخالفت با این موضوع، معتقدند طرح شعار چرخش نخبگان بدان معنی است که رئیس جمهور بعنوان فردی که در راس امور قرار گرفته، مبادرت به نواختن انواع و اقسام سازها می کند و نخبگان متناسب با آن سازها چرخیده و حرکات موزون انجام می‌دهند!

در این راستا آنها از چرخش نخبگان در دولت نهم اظهار رضایت کرده و آنرا در سطح مطلوب و ایده آلی ارزیابی می‌کنند! و احمدی نژاد را موفق ترین رئیس جمهور در این زمینه می‌شناسند که به خوبی موجب چرخش و رقصش نخبگان شده است!

 

 

نمی‌دونم این عکس چه ربطی به آقای الهام داره! ولی از اونجایی که گوگل در پی سرچ کلمه «الهام»

این عکس رو داد منم گفتم دستش رو رد نکنم و استفاده کنم!!

 

از طرفی برخی منابع نزدیک به الهام خبر می دهند که وی به رغم داشتن مسئولیت‌های خطیر و متعدد، همچنان به دنبال پست‌ها و مقام‌های جدید است. آنها معتقدند سخنگوی دولت نهایت تلاش خود را می‌کند تا به قدری سرش شلوغ شود که زمانی برای سپری کردن در خانه نداشته باشد! شاید اگر شما هم همسری به نام «فاطمه رجبی» داشتید، حق را به آقای الهام می‌دادید! !
:: برچسب‌ها: طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ۱۱ تیر ۱۳۸٦
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم