سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

 

آنهایی که فکر می‌کنند این مناظره به صورت مستقیم از تلویزیون پخش می‌شود، زهی خیال باطل! اما بهرحال ساعت ۱۶.۳۰ عصر پنجشنبه قرار است رئیس جمهور و تعدادی از اقتصاددانان سر اقتصاد بیمار ایران مناظره داشته باشند! در حالی که قدیمی‌ها بسیار سفارش کرده‌اند که «خوبیت ندارد پشت سر مرده حرف زد»!

البته در وفات این متوفی! یک عزم ملی در کار بوده است و منحصر به دولت نهم نمی‌شود! بلکه حاصل اشتراک مساعی و تلاش همگانی است! در اثبات این موضوع می‌توان به مصادیق و نمونه‌های بسیاری اشاره کرد. اما یکی از آنها بسیار جالب‌تر از بقیه است!

امسال قیمت مدل به خصوصی از گوشی موبایل در روز دوم خرداد حدود 480 هزار تومان بود، که در روز چهارم خرداد (تنها در فاصله یک روز) به 580 هزار تومان رسید! قیمت همان مدل گوشی در 29 خرداد حدود 610 هزار تومان شد و در ۱۱ تیر به 640 هزار تومان رسید. و در فاصله کمتر از دو روز (در 12 تیر) قیمت آن به 360 هزار تومان و در ۱۷ تیر به ۴۲۰ هزار تومان تغییر یافت!!

بنابراین وقتی روند تغییر و تحول قیمت مسکن، لبنیات و دیگر چیزهای پیرامون خود را بررسی کنید، حتما تایید می‌کنید که پشت سر مرده نباید حرف زد!!
:: برچسب‌ها: خبر, طنز, یادداشت
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ۱۸ تیر ۱۳۸٦
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم