سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

طرح انتقال مقر دائمی سازمان ملل از آمریکا که در مجلس هفتم با 211 امضا تقدیم مجلس شده بود، با درخواست 141 نماینده مجلس هفتم در دستور کار قرار گرفت. (روزنامه اعتماد ملی / چهارشنبه 27 شهریور 1387)

 

اصولا و اساسا همانطور که مطلع هستید مجلس در ایران در صدر امور است. و از آنجا که اشاره به داخلی و خارجی بودن این «امور» نشده، بنابراین مجلس در هر امری در صدر است و می‌تواند از هر مشکلی گره‌گشایی کند. (در این زمینه برخی از کارشناسان معتقدند نام مجلس می‌تواند به «آجیل مشکل‌گشا» نیز تغییر کند.)

با توجه به خبر منتشر شده و این مقدمه‌ی منتشر نشده! پیشنهاد می‌شود نمایندگان مجلس هشتم در کنار زحمات شبانه روزی که می‌کشند‌، طرح‌های زیر را نیز در دستور کار قرار دهند:

ـ طرح انتقال دائمی جزائر هاوایی به خلیج فارس

ـ طرح انتقال دائمی جزائر ابوموسی و تنب بزرگ و کوچک به دریای خزر (با اجرای این طرح مناقشه ایران و امارات برای همیشه حل و فصل می‌شود)

ـ طرح جلوگیری از تکرار توفان کاترینا

ـ طرح انتقال برج ایفل به میدان نقش جهان اصفهان (با اجرای این طرح تلفیق سنت و مدرنیته موجب جذب بیشتر توریست می‌شود)

ـ طرح صعود بدون دردسر به جام جهانی 2010

ـ طرح افزایش ارتفاع قله دماوند (با اجرای این طرح پوز قله اورست زده می‌شود)

ـ طرح اجرای المپیک 2012 در تهران (با اجرای این طرح حال انگلستان و لندن گرفته می‌شود و بخشی از توطئه‌ها و کارشکنی‌های آنها جبران می‌شود)

ـ طرح کنار گذاشتن اوباما و مک کین، و انتخاب احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور آمریکا (با اجرای این طرح مردم آمریکا نیز طعم خوش عدالت و مهرورزی را می‌چشند و دست از دشمنی با ملت ایران برمی‌دارند)
:: برچسب‌ها: طنز, خبر
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ٢٧ شهریور ۱۳۸٧
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم