سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

بعد از آنکه کمیسیون آموزش مجلس، وزارت علوم، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه آزاد، مدارک تحصیلی وزیر کشور را تکذیب کردند، بالاخره وی نیز به ملت همیشه در صحنه محبت فرموده از خر شیطان پایین آمده و در نهایت جعلی بودن مدرک دکترای آکسفورد خود را پذیرفت!

در این راستا کردان طی نامه‌ای به رئیس جمهور اعلام کرد در پی اطلاع از جعلی بودن مدرک تحصیلی‌اش، از فردی که مدعی نمایندگی دانشگاه آکسفورد در تهران بوده شکایت کرده است!

از همه جالب‌تر آنکه رئیس جمهور محترم نیز چون افراد مال‌باخته و خسران دیده با ایشان برخود نموده و در هامش این نامه دستور داده که نسخه‌اى از گزارش على کردان جهت اطلاع نمایندگان در اختیار رییس مجلس شوراى اسلامى قرار گیرد و رونوشتى از آن نیز با تأکید بر تعقیب قضایى متخلفان و جلوگیرى از تکرار سوء استفاده، براى رییس قوه قضائیه ارسال شود.

جل الخالق!

به حق چیزهای ندیده و نشنیده!

یک نفر به یک نفر دیگر پول می‌دهد که بدون هیچ علم و دانش و سواد و تحصیلاتی ـ حتی بدون یک ثانیه حضور در کلاس درسی ـ برایش مدرک دکترای حقوق بگیرد!

بعد فردی یک شبه دکتر می‌شود و با مدرک دکترای قلابی خود سال‌ها کار می‌کند و پول درمی‌آورد. حتی در دانشگاه نیز تدریس می‌کند و در نهایت وزیر کشور می‌شود! (و در تمام این سال‌ها از خود نمی‌پرسد چطور شد که من بی‌سواد یک شبه دکتر شدم؟!)

بعد که بر طبل رسواییش کوبیده می‌شود و گندش درمی‌آید و بویش تا هفت محله آنطرف‌تر نیز می‌رود! به جای عذرخواهی و استعفا، با کمال وقاحت و پررویی به رئیس جمهور نامه می‌نویسد و رئیس جمهور انقلابی نیز ـ با از یاد بردن تمام اصول انقلابیش ـ به جای عزل و توبیخ ایشان، خطای وحشتناک وزیرش را از یاد برده و تنها دستور تعقیب قضایی صادر کننده‌ی مدرک را صادر می‌کند!

در این شرایط تنها می‌توان گفت: جل الخالق!
:: برچسب‌ها: یادداشت, خبر
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ٩ مهر ۱۳۸٧
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم