سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

 

راپیمایی 25 خرداد از میدان امام حسین تا میدان آزادی

 

در اخبار ساعت 14 روز پنجشنبه 28 خرداد سخنگوی شورای نگهبان گفت: در گزارش های متعددی که در ظرف زمانی دریافت شکایات برای ما ارسال شده است یکی از نامزدان در حدود390 مورد گزارش تخلف برای ما ارسال کرده است که شامل کمبود تعرفه و تاخیر در ارسال تعرفه ها در حدود 51 مورد، ترغیب و اجبار مردم به یکی از نامزدها در حدود70 مورد، ممانعت و اخراج نمایندگان تعدادی از شعب در حدود 70 مورد، ممهور نکردن شناسنامه افراد و رای گیری از افراد غایب 21 مورد و یا خارج شدن صندوق های سیار در مسیر اصلی حدود 7 مورد است.

کدخدایی اظهار داشت: یکی دیگر از نامزدهای معترض هم در حدود 96 مورد گزارش تخلف برای ما ارسال کرده است که شامل کسری تعرفه 10 مورد، جلوگیری از ورود نماینده کاندیدا به پای صندوق رای 3 مورد، تخلفات تبلیغاتی 20 مورد و خرید و فروش آرا 3 مورد و استفاده از شناسنامه های المثنی و فاقد مهر 5 مورد است.

وی اضافه کرد: همچنین نامزد دیگری هم در این مورد در حدود 160 مورد گزارش تخلف برای ما ارسال کرده است که شامل کمبود یا زیادی تعرفه ها در برخی حوزه ها 11 مورد، تبلیغ به نفع کاندیدای خاص 6 مورد، استفاده از امکانات دولتی 6 مورد، تخلفات عوامل اجرایی 43 مورد است.

سخنگوی شورای نگهبان در پایان یادآور شد: اینها مواردی است که نامزدهای معترض به صورت جزئی برای ما تخلفاتی را ارسال کرده اند.
:: برچسب‌ها: خبر
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ٢٩ خرداد ۱۳۸۸
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم