سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

از نظر نظرات مختلفی که در مناظرات اخیر مطرح گردیده است و پیرو افزایش شدید آفتاب و گرمای هوا، که در ارتباطاتی، باعث رونق بازار «ماست» و حرفه شریف «ماستمالی» شده است، و همچنین با توجه به سئوالاتی که موجب پیدایش روزنامه های اصلاح طلب شده، که گه گاهی اصلاح و سانسور مطالب را به دنبال دارد و به طبع آن کاهش بی سابقه سوژه های بی خطر و افزایش چشم گیر سوژه های خفن، لذا در اقدامی سراسر خلاقیت و نوآوری و البته خودسر، تصمیم به تبیین اختلافات و تفاوتهای موجود میان «دانشجویان» و «تیر چراغ برق» گرفتم، تا در جهت اعتلای دانش و بینش خوانندگان عزیز و اطلاع رسانی شفاف و بی پرده قدمی هر چند با کمک عصا برداشته و موجب تمایز این دو گردم، تا دیگر دانشجویان با تیر چراغ برق اشتباه گرفته نشوند.

1ـ برای جلوگیری از لغزش تیرهای چراغ برق، قسمتی از آنها را در زمین می کارند؛ بدون فاتحه! در حالیکه برای جلوگیری از لغزش دانشجویان، آنها را کامل در زمین می کارند؛ با فاتحه!

2ـ از هر دو بالا می روند منتهی از تیر چراغ برق هنگامی که لامپی سوخته باشد ولی از دانشجویان بیشتر قبل از انتخاباتها.

3ـ بر روی تیر چراغ برق می توان پوستر، تبلیغات، اطلاعیه فوت و .... چسباند در حالی که روی دانشجویان فقط می توان انگ و برچسب و تهمت زد؛ گاهی هم چوب و چماق و قمه و قداره!

4ـ اگر نور چراغ برق باعث نمایان شدن جریانات پنهان شد می‏توانیم با یک تیر کمان مگسی ترتیبش را بدهیم ولی در مورد دانشجویان کار به این راحتی نیست.
:: برچسب‌ها: طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ٢۱ مهر ۱۳۸٢
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم