سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

به گزارش خبرآنلاین، سرپرست فدراسیون شنا گفته «کارمندان فدراسیون شنا از 18 اردیبهشت با لباس ورزشی مرتبط با رشته شان به محل کار می روند!»

هرچند که ممکن است برخی این طرح را در راستای صرفه‌جویی در مصرف البسه قلمداد کنند، اما از سوی دیگر در صورت اجرای این طرح پر واضح و نگفته پیداست که امنیت روانی جامعه با مخاطره مواجه می‌شود! بنابراین نهادهای مختلف در مقابل این طرح واکنش‌های متفاوت نشان دادند. 

سازمان گردشگری امارات متحده عربی این طرح را در راستای کسادی سواحل جمیرا ارزیابی کرده و آنرا شدیدا و قویا محکوم کرد. همچنین سخنگوی وزارت امور خارجه این کشور رسما اعلام کرد: «اگر این طرح لغو شود، حاضریم از خر شیطان پیاده شده و تا آخر عمر از نام صحیح «خلیج فارس» استفاده کنیم.»

شرکت‌های هواپیمایی نیز در صورت اجرای این طرح نسبت به کاهش چشمگیر پروازهای آنتالیا، دبی، پاتایا و ... هشدار دادند و پیشاپیش اعلام برشکستگی کردند!

راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نیز به علت ایجاد ترافیک در خیابان‌های منتهی به فدراسیون شنا، اعلام کرد:‌ در صورت اجرای این طرح معابر اطراف فدراسیون جوابگوی حجم انبوه بازدیدکنندگان نیست؛ بنابراین خواستار تغییر محل فدراسیون شنا شد. (هم اکنون این طرح به کمیسیون تغییر محل نمایشگاه‌های بین المللی ارجاع شده، بنابراین امید است تا 50 سال آینده به نتیجه برسد.)

همچنین برادران و خواهران محترم گشت‌های ارشاد با توجه به آنکه روزهای پر کاری را درپیش خواهند داشت، طی بیانیه‌ای خواستار اضافه حقوق و مزایا شده‌اند.

در حالی که انبوه واکنش‌ها نسبت به این طرح همچنان ادامه دارد، اما تا لحظه تنظیم این گزارش، خبری از صحت و سلامت سرپرست فدراسیون شنا در دست نیست!
:: برچسب‌ها: طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ۱٤ اردیبهشت ۱۳۸٩
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم