سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

خبرگزاری ایسنا پس از زلزله اخیر کرمان، به نقل از وزیر کشور نوشت: «در بازرسی‌های ما یک منزلی مشاهده شد که 3 دیوار آن در اثر زلزله فرو ریخته و یک دیوار که عکس دکتر احمدی‌نژاد بر آن نصب شده بود سالم مانده بود. مردم با اعتقاد راسخ و محکم خود اذعان داشتند که رییس‌جمهور محبوب و دلسوز ما خدمات فراوانی برای مردم به‌ویژه روستاییان انجام داده و می‌دهد و اعتقاد آنها بر این بود که لطف و نظر خداوند بوده که این دیوار فرو نریخته است.»

حالا که عکس احمدی‌نژاد این همه کرامات و معجزات دارد، پیشنهاد می‌شود به جای صرف هزینه‌های گزاف برای مقاوم‌سازی منازل و ساختمان‌ها، تعداد کثیری از تصاویر ایشان تهیه شده و بر تمام دیوارها نصب شود تا در هنگام زلزله و دیگر بلایای طبیعی، حافظ خانه بوده و از تخریب آن جلوگیری کند. (طبق اسناد افشاشده‌ی ویکی لیکس، علت اینکه در ژاپن و کشورهای دیگری که هرساله زلزله می‌آید، خسارت چندانی به بار نمی‌آید نیز استفاده از همین روش است!)

البته ظاهرا بنا به استدلال استاندار کرمان، اثر ضد زلزله‌ای عکس احمدی نژاد در پی خدمات فراوان ایشان برای مردم به ویژه روستاییان ظاهر شده است. بنابراین ممکن است برای شهرنشینان به اندازه‌ی کافی موثر واقع نشود. لذا توصیه می‌شود در خانه‌های شهری برای اطمینان و اثر بیشتر، همراه با عکس احمدی نژاد یک تصویر پرتره از اسلام‌شناس بزرگ، مشایی نیز نصب شود تا ملت شریف ایران در سایه توجهات، عنایات و کرامات این حضرات، همواره سلامت بوده و از هرگونه لرزش به دور باشند.
:: برچسب‌ها: طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ٥ دی ۱۳۸٩
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم