سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

یکی از عمده مشکلات پیش روی جوانان، خصوصا دانشجویان، عدم دسترسی به شغل مناسب می باشد؛ که با توجه به هنجارهای بی ارزش، زیرساختهای اجتماعی و رشد افسار گسیختة نرخ شلغم در بازارهای جهانی، و همچنین فرآیندهای دو سویه در تقابل دولتهای توتالیته و ترشی لیته، که واکنشی در برابر کنشهای موجود می باشد، این موضوع موجب عشق و علاقه دانشجویان به مسائل خطیری چون ازدواج شده است. اما واضح و مبرهن است که با وجود تساهل و تسامح موجود میان آب، دوغ و خیار دیگر امیدی به تداوم شکست ناپذیری ذوب آهن اصفهان با وجود عناصر انقلابی و قلیای خاکی و فلزات سنگین در ترکیب کابینة کاپیتان «پیرجو» نبوده و رویکردی چند بعدی در ابعاد مختلف فیزیولوژیکی کروموزمهای

 

x موجب بروز علائم بیماری «سندرم دان» در دانشجویان گشته است. لذا برای رفع مشکل بیکاری راهکارهای مفید فایده و مثمر ثمر زیر ارائه شده است. باشد که بکار گیرید و سر کار برید!

1ـ یکی از رایجترین راههای اشتغال آن است که پس از فارق التحصیلی، مدرک خود را بر لب کوزه ای گذاشته و در بین اقوام نزدیک گرفته تا دختر عموی شوهر پسر خالة برادرزادة بقال سرکوچه بگردید، تا شاید وزیری، وکیلی پیدا کنید، بلکه بتواند دست شما را یه جایی بند نماید. البته با حفظ اصل شایسته سالاری و بدور از پارتی بازی! (تبصره: در صورت عدم وجود وزیر و وکیل، نماینده شورای شهر هم بد نیست. بهرحال کاچی بعض هیچی)

2ـ در صورت عدم پیدا کردن اقوام و دوستان در سطح مورد نیاز یکی از راههای رایج جهت پیدا کردن شغل مناسب، تهیه مقداری پول و یا بهتر عرض نمایم تراول چک می باشد، تا کمبود فوق جبران گردد. (البته نظر من اصلا زیر میزی و رشوه دادن نیست، مگه از جونم سیر شدم؟!)

ادامه دارد ...

 

 

 

 

 
:: برچسب‌ها: طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ٢٢ مهر ۱۳۸٢
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم