سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

معمولا هر نشریه و مجله ای یک دوره انتشاری برای خود انتخاب میکند و در موعد مقرر شماره جدید خود را منتشر میکند. مانند روزنامه، هفته نامه، ماهنامه، گاهنامه، سالنامه و ...

اما با توجه به آنکه که وبلاگ «یادداشتهای ضایع» نیز بیش از مجلات و نشریات معتبر بین المللی (International) اعتبار و خواننده دارد و از طرفی من همیشه آخر ابتکار، خلاقیت و نوآوری هستم! تصمیم گرفتم این وبلاگ را از گاهنامه بودن درآورده و دوره انتشار آن را منظم کنم. بنابراین در یک اقدام خودسر و تاثیرانگیز اولین «ده روزنامه» جهان رو افتتاح می کنم! بنابراین از این پس تمام خوانندگان میلیونی و همیشه در وبلاگم میتوانند در ده، بیست و سی ام هر ماهی خواننده مطلب جدیدی باشند!

 

ــــــــــــــــ__________________________

در ضمن یکی از دوستان در نوشته قبل، طی کامنتی، یک توصیه خجالت آور، عرق شرم درآور و درنهایت روم به دیفال!!! به بنده حقیر فقیر سراپا تقصیر کرده که گلاب به روتون اصلا روم نمیشه بگم! فقط از همینجا به همه دوستانی که میخواهند از این پیشنهادات بد بد بد بدهند، چند نکته مهم و فوری فوتی را متذکر شوم:

 

1_ به گفته منابع آگاه و محافل ناآگاه! کسانی که با عناصر اوناث جامعه درافتاده اند، اصولا و اساسا ور افتاده اند! (میتونید از ۱۱۸ بپرسید!)

 

2_ به گفته شاهدان عینی و راویان غیبی! هر چند پرواضح است که نگفته پیداست که «ضایع نویس» یک آنتی فمینیست تمام عیار است! اما جونش را که دیگه از سر راه نیاورده! (خداییش دیگه!!)

3_ سوژه از شما، مطلب و یادداشتهای ضایع از من! درآمدش هم پنجاه، پنجاه! (البته به غیر از سوژه هایی که با «سر سبز» و اینجور چیزها سر و کار داشته باشند!) بدین وسیله از همه بیکاران و علاقه مندان خوداشتغالی و کارهای درآمد زا دعوت می شود در این مزایده، مناقصه یا مضاربه پر سود و بی ضرر شرکت کنند و اجر مالی معنوی دریافت نمایند! (راستی هر کی گفت پنجاه درصد هیچی چقدر میشه؟ جایزه داره!!)

 

 
:: برچسب‌ها: چاردیواری
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ۱٠ اردیبهشت ۱۳۸٤
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم