سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

فضای انتخاباتی،‌ فضای جالبی است و به معنای واقعی معجزه می کند! گویی اکسیری است که تمام فلزات، حتی حلبی را تبدیل به طلا می کند!!

 همه داوطلبان (حتی انحصارطلب‌ترین و اقتدارگراترین آنها) آزاد اندیش، آرمان خواه، دموکرات و طرفدار سرسخت آزادی بیان و اندیشه می شوند! و این چیزی است که به غیر از ایام انتخابات دیده نشده و نخواهد شد!!

 

در فضای انتخاباتی: همه آزادند از همه انتقاد کنند، اگر از رئیس جمهور باشه که بسیار لطف داشته و ایشان را شرمنده خودشان کرده‌اند!

در سوابق گویندگان: اسلام در خطر است! دیانت و شریعت از بین رفت! نیست و نابود شد! بوی دلار، یه مشت جیره بگیر ایادی استکبار جهانی را مست کرده و دری وری می‌نویسند! باید سرب در گلویشان ریخت و قلمشان را قلم کرد!!

مخالفت با من، مخالفت با رهبری است و آن هم واضح و مبرهن و آشکار است که دشمنی با پیغمبر است! بنابراین هرکس انتقاد کرد خودش مثل بچه آدم سرش رو بندازه پایین و بره منطقه خوش آب و هوای اوین خودش را معرفی کنه! وگرنه میفرستمش وردست ... و ... و ... و ... و ... و ... و ... و ... و ...

 

در فضای انتخاباتی: من هر سال، یا شش ماه یکبار، یا هر سه ماه، شاید هم هر ماه! اصلا هفته‌ای یکبار به مردم گزارش کار می‌دهم!! اصلا چرا هفته‌ای یکبار؟!! من برای هر کاری که خواستم بکنم اول از مردم اجازه می‌گیرم بعد انجام میدم!!

پیش از این: همه چی خوب پیش میره و مردم خودشان می بینند! اونهایی هم که نمی‌بینند به چشم پزشک مراجعه کنند! من که بیکار نیستم بیام گزارش بدم!

 

در فضای انتخاباتی: ما با تمام کشورهای داخلی و خارجی رابطه برقرار می کنیم! مخصوصا با آمریکا! با آمریکا هم رابطه برقرار می‌کنیم، هم ارتباط!! و سعی می‌کنیم اگه در جام جهانی 2006 آلمان با آنها هم گروه شدیم، آنها را شکست ندهیم!!

چندی پیش: هیچ کشور اروپایی در ایران سفیر ندارد که به درک! آنها تهدید کننده استقلال انقلاب هستند! آنها به ما تهمت قتل و ترور زده‌اند! مرگ بر آمریکا، انگلیس، فرانسه و بطور کلی تمام کشورهای اروپایی، نیمی از کشورهای آمریکای لاتین، یک سوم کشورهای خاورمیانه، یک چهارم آسیای دور، ابرقدرتها و امپریالیسم جهانخوار!!

 

در فضای انتخاباتی: رابطه دختر و پسر هیچ اشکالی که ندارد هیچ، مستحب هم هست!!

ده، دوازده سال قبل: برادران و خواهران مسلمان در صورتی که با محارم و نزدیکان خود به خیابان می روند، حتما شناسنامه و مدارک شناسایی همراه خود داشته باشند تا با مشکلی مواجه نشوند!

 

در فضای انتخاباتی: من شدیدا، قویا و با تمام وجود (به جون مادرم) با مفاسد اقتصادی، تبارگرایی، هزار فامیلی در حاکمیت، باندهای مافیایی قدرت، اشرافی‌گری، لیبرال سرمایه‌داری، پارتی بازی و هزارتا چیز دیگه مبارزه می‌کنم و جلوی تمام آنها را می‌گیرم و ریشه کن می‌کنم!

در سوابق گویندگان در سالهای نه چندان دور: بدون شرح!!!

 

و موارد دیگه‌ای که خودتون میتونید در ادامه این مطلب اضافه کنید!

 

 

 

 
:: برچسب‌ها: طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ۱ تیر ۱۳۸٤
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم