سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

در جهان امروز هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و به قول فوتبالی ها بازی 90 دقیقه است و توپ گرده! و همینطور سر خیلی از ماجاراهای دیگه هم گرد و غیر قابل پیش بینی شده!!

مثلا کی فکرش را می کرد بعد از خاتمی، احمدی نژاد رئیس جمهور شود؟! و از آن مهمتر چه کسی فکرش را می کرد در دولت احمدی نژادی که در آبان سال 58 به همراه دوستان استکبار ستیز دیروز و دشمنان اصلاح طلب امروز خود از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند و تسخیرش کردند، باب مذاکره با شیطان بزرگ باز شود؟!!

بنابراین به نظر می رسد باید این ضرب المثل را به جمع ضرب المثل های شیرین فارسی اضافه کرد که «هر کسی که سنگی را در چاهی می اندازد، خودش هم باید درش بیاورد»!!!

هنوز آنقدری از عمر مجلس ششم و دولت هشتم نگذشته که نشود به یاد آورد، تنها و تنها اظهار نظر چند اصلاح طلب درمورد ایجاد رابطه با آمریکا، با چه هجمه، جو سازی و جنجالی روبرو شد. حال آنکه امروز به راحت ترین و رسمی ترین شکل ممکن اعلام می شود با آمریکا مذاکره می کنیم و آب از آب تکان نمی خورد!! گویا اگر در طول تاریخ، کیمیاگران نتوانستند به اکسیری دست یابند که مس را طلا کند، در این زمانه مردانی هستند که اکسیری یافته اند که به بهترین شکل ممکن شیطان بزرگ را فرشته ای بزرگ می کند!!
:: برچسب‌ها: یادداشت
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ٢۱ فروردین ۱۳۸٥
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم