سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

 بنا بر اطلاعات به دست آمده، عوامل رژیم جمهوری اسلامی ایران علاوه بر مراکز اعلام شده به شورای حکام آژانس هسته ای، در مناطق دیگری نیز در حال انجام فعالیتهای غنی سازی هستند!!

برخی منابع اطلاعاتی در گزارشاتی اعلام کرده اند که همزمان با حضور رئیس جمهور و هیات دولت در مشهد، بخشی از این مراکز، فعال شده و غنی سازی را با درصد بالا در دستور کار خود قرار داده اند!

در این رابطه سال گذشته بنده شخصا در بازدیدی که از مراکز غنی سازی مشهد داشتم (که برای استتار در ضلع جنوبی صحن گوهرشاد واقع شده بود) توانستم با رعایت جوانب احتیاطی! و هزارجور تدابیر ضد امنیتی! عکسی تهیه کنم که در زیر شاهد آن هستید!!

 

 

 

همزمان با به دست آوردن چرخه کامل سوخت هسته ای و غنی سازی اورانیوم با غنای مورد نیاز، موسی و حنیف دو تن از دوستان معلوم الحالم! وبلاگ نویس شدند!! (البته یکی دو نفر دیگه هم هستن که هنوز دست به کار نشدن!!) در اینجا این ضایعه اسفناک را به وبلاگ نویسان عزیز تسلیت عرض نموده و از خدای منان برای جامعه جهانی و بشریت طلب صبر جمیل دارم!!

 

تصاویر موسی و حنیف، البته با چهره های مبدل شده با فتوشاپ!

 

درباره موسی همینقدر بگویم که وی به جهت مشابهت نامش با موساد، توانسته است با رسوخ در شبکه منحوس اینترنت به همین سادگی دارای وبلاگ شده و افکار مخرب خود را در این شیطان خانه! منعکس نماید!! نامبرده به رغم سوابق «از اون لحاظ»نویسی در این خانه عنکبوت! جهت استتار فعالیتهای براندازانه خود! روی به مسائل عاطفی و عاشقی آورده است!!

البته ناگفته نماند که این موجود پلید! با این عمل خود به همین سادگی دارد مرا نیز اغفال می کند!! بطوری که من هم دارم وسوسه می شوم تا وبلاگ دیگری در رابطه با مضامین نه چندان دلپسند عاشقانه راه بیاندازم!!!

و اما حنیف! ... شرح حال وی را می توانید بیشتر از نیچه، کانت، دریدا و ... بپرسید!! اگر شما نمیدانید شمشیر قیصر در دستان مسیح چه می کرد! اصلا نگران نباشید!! اگر شما نمی دانید چگونه خدایان می توانند بی دین باشند! اصلا نگران نباشید!! در صحبت کوتاهی با حنیف، نه تنها پاسخ این سئوالات را پیدا نخواهید کرد!! بلکه متوجه می شوید که سخن رئیس خبر! در موردش کاملا درست است!! نامبرده استاد در نوشتن مطالب مشوش و ضد «اسلوب» است!!!
:: برچسب‌ها: چاردیواری, طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ٢٥ فروردین ۱۳۸٥
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم