سيدحسين قوامي
آثار نویسنده
لینکستان
امكانات جانبي
 

برای مشاهده صفحه قلم اندیش2 (علوم ارتباطات، روابط عمومی، روزنامه نگاری و ...) به اینجا مراجعه کنید

خاتمی چت می کند! بعد از چاپ این تیتر در بعضی از روزنامه‏ها، دوستی به من زنگ زد و گفت: «بابا خاتمی چند سالی هست که چِت کرده، این موضوع که تازگی نداره!»

 

 

من هم با هزار زور و زحمت، توضیح دادم که تا حالا خاتمی چِت کرده‏بود، ولی حالا به بعد می خواهد چَت کند. یعنی اصولا و اساسا این دو با هم متفاوت، تفاوت دارند.

ولی به هر حال گویا خاتمی به این نتیجه رسیده که هیچ چیزی برای تکامل اصلاحات کم نگذاشته جز چت کردن، و با این اقدام غیرمترقبه، در آستانه پایان دوران ریاست جمهوری‏اش، سعی در تکامل اصلاحات دارد؛ در همین راستا شنبه 29 شهریور در جلسه شورای عالی جوانان به پیشنهاد چت کردن با جوانان در روز تولدش، 21 مهرماه جواب مثبت داد. او این پیشنهاد را پذیرفت اما زمان آن را به آبان ماه موکول کرد.

بنابراین، این تصمیم خاتمی بعد از دو لایحه تبیین اختیارات ریاست جمهوری و اصلاح قانون انتخابات جزء مهم‏ترین تصمیمات وی می باشد! که امیدوریم بر خلاف روال معمول، از فیلترهای مختلف به سلامت عبور کرده و به سرانجام برسد!

ولی به هر حال با نزدیک شدن به موعد چت کردن خاتمی (آبان ماه)، ما این تصمیم مهم و حیاتی را مشت محکمی می‏دانیم بر دهان یاوه گویانی که معتقدند رئیس‏جمهور، کاری برای پیشبرد اصلاحات انجام نداده است!

ادامه دارد ...

 

 

 

 

 

 

 

 
:: برچسب‌ها: طنز
نويسنده: سید حسین قوامی
تاريخ: ٢٥ مهر ۱۳۸٢
نظرات ()
 
موضوعات
صفحه دیگرم