چهره واقعی خاتمی رو شد

سیدمحمد خاتمی در دیدار با خانواده‌های بازداشت‌شدگان سیاسی، برگزاری رفراندوم را تنها راهکار برون‌رفت از بحران فعلی کشور دانسته و گفت: «باید از مردم پرسیده شود که آیا از وضعیت پیش‌آمده راضی هستند و اگر اکثریت مردم از این وضعیت راضی هستند و این وضع را قبول داشته باشند، ما هم تسلیم هستیم.»

در این راستا حسین شریعتمداری بار دیگر دست به قلم شده و افشاگری دیگری را کلید زده و درخواست خاتمی مبنی بر برگزاری رفراندوم را کار ایادی استکبار جهانی و وزارت دفاع آمریکا دانسته است.

وی در یادداشتی آورده: «قبل از پرداختن به موضوع یادشده، در این خبر دقت کنید؛ چندی قبل، مایکل لدین -MICHAELLEDEEN- عضو برجسته مؤسسه «آمریکن اینترپرایز» و دستیار ویژه «دونالد رامسفلد» وزیر دفاع اسبق آمریکا و «دیک چنی» معاون جرج بوش، از «رفراندوم درباره مشروعیت جمهوری اسلامی ایران» با عنوان یکی از راه کارهای مؤثر برای مقابله با اقتدار ایران اسلامی یاد کرده بود.»

این در حالی است که با مروری به اخبار و رویدادهای گذشته به این نتیجه می‌رسیم که پرزیدنت احمدی‌نژاد در راستای مدیریت جهانی خود، خیلی قبل‌تر از «مایکل لدین» طرح رفراندوم را به عنوان راهکاری مفید برای کشورهای مختلف (از فلسطین گرفته تا آمریکا) مطرح کرده بود. وی سال گذشته در نشست‌های خبری مختلف خواستار برگزاری رفراندوم در آمریکا شد و گفت: «اگر در آمریکا رفراندوم برگزار شود بالای 70 درصد آنها مخالف اقدامات جنایت کارانه صهیونیست ها هستند و فقط یک مشت آدم‌کش دورهم جمع شده اند و یکدیگر را تائید می کنند.»

وی حتی طرح رفراندوم خود را محدود به آمریکا و اسرائیل نکرده و با نگاهی جهان‌شمول، در نشست خبری که در حاشیه نشست گروه دی هشت در مالزی برگزار شد، تصریح کرد: «مردم کشورهای مختلف نظیر ژاپن، کره جنوبی و آلمان دوست ندارند نیروهای آمریکایی را در وطن خود مستقر ببینند. اگر دولت آمریکا تردید دارد، می‌تواند با رفراندوم آزاد از مردم این کشورها نظرخواهی کند.»

بنابراین یادداشت‌نویس همیشه افشاگر کیهانی در حالی طرح رفراندوم را متعلق به آمریکایی‌ها دانسته و خاتمی را وابسته و دنباله‌روی آنها معرفی می‌کند که اسناد و شواهد و قرائن، دال بر آن است که افتخار ثبت این طرح ملی و جهانی مخصوص حاج محمود بوده و مایکل لدین با تقلید از وی، ایده‌دزدی کرده‌است! از سوی دیگر با توجه به آنکه محمد خاتمی برای برون‌رفت از مشکل کنونی راهکار احمدی‌نژاد را پیشنهاد کرده، مشخص می‌شود که وی از مریدان و وابستگان حاج محمود بوده و تا کنون رو نکرده است!

/ 8 نظر / 3 بازدید
زهرا

[هورا][هورا][هورا][هورا][هورا] اوللللللللللللل[لبخند] همه بالاخره دستشون رو می شه!!! البته ما با سید که از این حرفها نداریم[چشمک]

مهدی

ایول ایول زدی به هدف

میثم درخشنده- بچه های آسمان

سلام... کیهانه دیگه چیکارش میشه کرد!! نمیدونم شریعتمداری چطوری میخواد جواب خدارو اون دنیا بده!!! یه پی دی اف پخش شده تو اینترنت درمورد دروغهای کیهانیزم!! حتمآ ببینین اگه ندیدین...جالبه

لوسیفر

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی... پ.ن: یا ربی! به گمونم سونامی ام برسونی برای برخی افاقه نمی کنه

حمیدرضا

ایول به حاج محمود! نفسش حقه...از شریعتمداری زیاد شاکی نشین شما ژورنالیستا همه تون اهل آسمون ریسمون کردنید...مگه نه!

محمد

مقاله شريعتمداري در مورد خاتمي مثل اين مي ماند كه يك موش بخواهد در مورد قدرت يك فيل قضاوت كند.منظورم اينه كه اين حق همه هست كه در مورد ريس جمهور قبليشون قضاوت كنند ولي كسي كه سرش به تنش بيارزد

عبدا...

بنده هم کاملا با شما موافق هستم البته امثال شریعتمداری ورئیس جمهور بعضی از مردم ایران قبل ازاینکه ایادی وسرسپرده باشند به نظربنده بسیار نادان وغیرمنطقی هستند احتمالا افکارواعمالشان از خودشان نیست!!!!!!