در باغ شهادت باز است!

خوشبختانه در مملکت شهید پرور ما همواره در باغ شهادت باز است و ملت قهرمان‌پرومان از این نعمت الهی هرگز محروم نمی‌شوند!

البته بخش عمده و قابل توجهی از باغهای شهادت و درهای فراخ آن! مربوط به شرکتهای هواپیمایی می‌شود که الحق و الانصاف سابقه خوبی در این زمینه برای خود دست و پا کرده‌اند! و هر کدام سابقه درخشانی در رساندن مردم به فیض شهادت دارند! یکی از محاسن این شرکت‌ها این است که برای به فیض شهادت رساندن مردم، اصلا و ابدا تبعیض قائل نمی‌شوند و فقیر و غنی و رئیس و مرئوس را به یک اندازه تحویل می‌گیرند! به گونه‌ای که بر اساس آمار شهدای صوانح هوایی، به غیر از اسامی افراد عادی، به کسانی چون نظامیان عالی رتبه، وکیلان و وزیران متعددی نیز بر می‌خوریم که حکایت از یکسان‌نگری شرکتهای هواپیمایی و عدم قائل شدن تبیعیض برای شهید کردن مردم است! و واقعا در نوع خود تحسین برانگیز بوده و به عبارتی می‌توان گفت شرکتهای هواپیمایی توانسته‌اند نام خود را جزو نادر نهادهایی بگنجانند که بر مبنای اسناد و مدارک موجود، عدالت اجتماعی را به بهترین شکل ممکن رعایت کرده‌اند و حق و ناحق نمی‌کنند!!

در راستای این فعالیت خداپسندانه! شرکت‌های هواپیمایی اخیرا تلاش بسیاری کردند که حداد عادل و هاشمی رفسنجانی، روسای مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت را نیز به فیض شهادت برسانند! ولی این دو جنبه شهید شدن نداشتند و قسر در رفتند!!

امیدوارم ما هم در پروازی که در آخر این هفته داریم لیاقت شهادت پیدا نکنیم و قسر در بریم!! وگرنه جامعه مطبوعات ایران 9 تن دیگر از حرفه ای ترین زحمت کشان این عرصه را از دست خواهد داد و در سوگ خواهد نشست!! (البته به عبارت دقیق تر: جامعه مطبوعات برای 8 نفر و انجمن حمایت از کهنسالان برای 1 نفر!!)

/ 10 نظر / 24 بازدید
مسعود

نميدونم چرا اين در برای رييس جمهوری که اينقدر هم سفر هوايی ميره کیپ کیپه!! راستی تو نميدونی جريان اين سفر اخير اکبر به سوریه و کویت و ... چيه؟ بهم سر بزن. قربانت.

ميترا

سلام مطلبتون رو خوندم جالب بود من می خوام لينک شما رو توی وب لاگم بذارم به من سر بزنين و نظرتون رو بگين ..مرسی

موسي

خوشم اومد ! « حرفه ای ترين » رو خوب اومدی !‌ در ضمن اون بنده خدا ۴۰- ۴۵ سالشه . سر کار بوديد اون روز... !

مرجان

سلام خوب اگه دارين ميرين مسافرت من پيشاپيش براتون طلب آمرزش و مغفرت ميکنم

سعيد

ببينم چرا اسمی از انجمن نخبگان نبردی ؟جا دارد اينجا اعلام کنم اون چند نفر هيچی . انجمن نخبگان بهترينهايش را از دست ميدهد

مريم

همين جا خيال همتونو راحت کنم که خداوند به برکت حضور من در اون هواپيما . همتونو سالم به زمين گرم. بر می گردونه...رو اين حساب دغدغه سعيد هم. رفع ميشه.

مجتبی

صوانح رو استباه نوشتی!مطمئنا هدفت از متن تخريب چهره ی کسانی است که با اسم شهدا برای مطامع سياسی شان بهره برداری می کنند هست وگرنه همه می دانیم شهدای ما در هدفشان ذره ای ترديد نداشتند.

زهرا

می گم ما اینجا آماده پذیرایی از همه نوع ادم با هر تیپی و هر شخصیتی و هر چی که شما می گین هستیم. اعمال بعد از شهادت را می گم. ان شاء الله که شما لیاقت شهادت نداشته باشید تا ما را در سوگ خود فرو نبرید که ما حرفهای ترین ها را از دست ندهیم.

هانيه

خوب خدا رو شکر که نگفتی انجمن خوانندگان!!!

ساناز

حيف که نشد با شما بیام وگرنه ممکن بود که درهای بهشت به روتون باز بشه .....حالا خودت هيچ ...! مواظب بچه ها باش...