خاتمی چت می کند! (۲)

ادامه مطلب خاتمی چت می کند (۱)

این تصمیم نشان داد که خاتمی اگر بخواهد می تواند تک و تنها تصمیمات مهم و استراتژیک بگیرد، و اینکه تا به حال این کار را انجام نداده به مرام و معرفت وی بر می‏گردد که اهل تک‏روی و تک‏خوری و .. نیست؛ بلکه وی پایبند به اصل «مشارکت» و «ایران برای همه ایرانیان» و «زنده باد مخالف من» است. برای نمونه و تایید عرایض بنده شما می‏توانید به کابینه اول و تا حدودی کابینه دوم وی نگاه کنید، که به هیچ گروه و جناحی نه، نگفت، و آش شعله قلم کاری درست کرد که الحق و والانصاف همگان انگشت به دهان ماندند.

اما با تمام این اوصاف چت کردن محاسن غیر قابل انکاری دارد. با این حرکت رئیس دولت از مشکلات و معضلات جوانان بدون هیچ واسطه‏ای آگاهی می‏یابد. گرچه عملکرد وی در هر دو صورت فرقی نکرده و اصولا عملکردی نخواهد داشت، ولی بهرحال از قدیم گفته اند دانستن بهتر از ندانستن است! اینطور نیست؟!

/ 5 نظر / 72 بازدید
amir

ياهو شنيده که خاتمی می خواد چت کنه ورداشته تمام ای دی ها وچت ايران رو پولی کرده ماکروسافت هم زده چت رو بسته .. امريکا مرگ به استکبار توو

khers mehrban

دوست عزيزم خوشحالم کردی . دوم اينکه دموکراسی نياز ضروری مرحله فعلی هست . و اين جنبش با يک جنبش مثل جنبش زنان يا دانشجويی به ثمر نمی رسد . درست هست که جنبش دانشجويی خود مظالبات مشخصی دارد ولی در کنار ساير جنبش های اجتماعی سياسی می تواند جبهه دموکراسی خواهی را پيش ببرد يا حتی در اين جبهه نقش جنبش پيشتاز را ايفا کند .ممنون خرس مهربان

احسان پريم

سلام وبلاگ خيلی جالبی داری اميدوارم موفق باشی.

معلمی از بهشت(سها)

به قول يکی از بچه ها فکر کنيم همش از اون شکلکه که تا بنا گوشش بازه و دندوناش معلومه و صد البته از صد تا فحش و تحقير بد تره نصيب جوونا کنه که بی خود بهش رای دادن و حالا پشيمونن.