در شان زنان نیست که با آقایان فوتبال نگاه کنند!

با توجه به صحبت های معاونت اجتماعی نیروی انتظامی که گفته «این در شان زنان نیست که با آقایان فوتبال نگاه کنند ...» و در راستای تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها و ...، طرح خود را با نام «تفکیک جنسیتی در هنگام تماشای فوتبال» عرضه می کنیم!

بر اساس این طرح، بخش هایی از منزل که به تلویزیون اشراف دارد محدوده طرح ترافیک اعلام شده و ساعات طرح ترافیک از لحظه‌ای که سوت داور به صدا در می‌آید تا پایان وقت اضافه ادامه دارد. طبق طرح مذکور که همین الان به صورت کاملا کارشناسی شده به ذهنمان الهام شد (البته واضح و مبرهن است که این الهام با آن الهام تفاوت دارد و چیز ترسناکی نیست!) خانم ها در ساعات طرح ترافیک حق تردد در مسیرهای منتهی به تلویزیون یا سینماهایی که پخش فوتبال دارند، ندارند! و در صورت رویت در این مسیرها، میزان کاهش یافتگی شان‌ آنها توسط ماموران متعهد گوشزد شده و ضمن اخذ تعهد کتبی از خاطیان، جهت افزایش هرچه زودتر شان و منزلت به سوی آشپزخانه راهنمایی می شوند.

البته در هنگام پخش زنده فوتبال، در و دیوار آشپزخانه نیز باید عایق صدا (آکوستیک) باشد و از ورود و خروج هرگونه صدا ممانعت نماید. شایان ذکر است اگر صدایی خارج شود مشکلی وجود ندارد، اما هیچگونه صدایی نباید وارد شود. (البته صداهای خروجی نیز به دو گروه جایز و ناجایز تقسیم می شود و در چاپ دوم طرح، در مبحث خروج صداهای ناجایز وارد شده و از خروج آن جلوگیری می کنیم!)

طبق صحبت های معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، اگر خانم ها بدون حضور آقایان مسابقات فوتبال را نگاه کنند، ممکن است که شان آنها حفظ شده و دچار اضمحلال شان نشوند. نیاز به توضیح نیست و واضح و مبرهن است که حتی در صورتی که خانم ها بدون حضور آقایان به تماشای مسابقات فوتبال می نشینند، باید حواسشان جمع باشد صدای تلویزیون را در هنگام تماشای مسابقات فوتبال قطع کنند تا هرگونه شعاری ـ اعم از «شیر سماور» دار یا ندار ـ به گوش‌شان نرسد! چون کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که اصولا شیر سماور تاثیر بسیار مخربی در شان خانم ها داشته و روح و روحیه آنان را مخدوش و مشوش می کند! (البته داورها و خانواده‌هایشان نیز ـ اعم از خانم یا آقا ـ باید به این بند، توجه ویژه داشته باشند) گفتنی است این موضوع مختص به مسابقات داخلی است. بنابراین در صورتی که خانم ها بدون حضور آقایان به تماشای مسابقات اروپایی بنشینند، می‌توانند تا حدی صدای تلویزیون را زیاد کرده و مسابقات را با صدا بشنوند.)

نکته دیگر اینکه اگر خانم ها بدون حضور آقایان مسابقات فوتبال را نگاه می‌کنند، باید حتما پس از به ثمر نشستن هر گل، تلویزیون خود را به مدت 5 دقیقه خاموش کرده و به شدت از تماشای شادی پس از گل اجتناب فرمایند. چون نتایج تحقیقات نشان داده که برخی از شادی های پس از گل نیز تاثیر ناجوری روی شان زنان دارد!

/ 3 نظر / 39 بازدید
fars-download

فارس دانلود ، بزرگترين و بروزترين رسانه ي دانلود فارسي زبانان افتتاح شد هيجان و لذت دانلود را با ماتجربه کنيد دانلود جديدترين نرم افزارها ،بازي ، فيلم ، مستند،کتاب ،انيميشن ، عکس ، موبايل ، گرافيک و... بالينک مستقيم جديدترين آپديت ها و يوزر و پسوردهاي آنتي ويروس ها و اعطاي هر هفته 3 عدد کارت شارژ 5 هزارتوماني به قيد قرعه به فعال ترين کاربران پس فرصت را از دست ندين www.Fars-Download.Com از پرداخت هزينه هاي پيامک هاتون خسته شده ايد؟ ديگه نگران نباشد ، با سامانه ي فارس اس ام اس ميتوانيد به صورت کاملا رايگان هرچقدر که ميخواهيد پيامک ارسال کنيد و ديگه بابت پيامک هاتون هزينه ندين جهت ورود به سامانه و ارسال پيامک رايگان به لينک زير مراجعه کنيد www.Sms.Fars-Graphic.Com

زهرا

[گل][گل][گل][گل][گل]

نگار

چرا مگه زنا چیشون از اقایون کمتره