دستور کار مجلس هشتم

طرح انتقال مقر دائمی سازمان ملل از آمریکا که در مجلس هفتم با 211 امضا تقدیم مجلس شده بود، با درخواست 141 نماینده مجلس هفتم در دستور کار قرار گرفت. (روزنامه اعتماد ملی / چهارشنبه 27 شهریور 1387)

 

اصولا و اساسا همانطور که مطلع هستید مجلس در ایران در صدر امور است. و از آنجا که اشاره به داخلی و خارجی بودن این «امور» نشده، بنابراین مجلس در هر امری در صدر است و می‌تواند از هر مشکلی گره‌گشایی کند. (در این زمینه برخی از کارشناسان معتقدند نام مجلس می‌تواند به «آجیل مشکل‌گشا» نیز تغییر کند.)

با توجه به خبر منتشر شده و این مقدمه‌ی منتشر نشده! پیشنهاد می‌شود نمایندگان مجلس هشتم در کنار زحمات شبانه روزی که می‌کشند‌، طرح‌های زیر را نیز در دستور کار قرار دهند:

ـ طرح انتقال دائمی جزائر هاوایی به خلیج فارس

ـ طرح انتقال دائمی جزائر ابوموسی و تنب بزرگ و کوچک به دریای خزر (با اجرای این طرح مناقشه ایران و امارات برای همیشه حل و فصل می‌شود)

ـ طرح جلوگیری از تکرار توفان کاترینا

ـ طرح انتقال برج ایفل به میدان نقش جهان اصفهان (با اجرای این طرح تلفیق سنت و مدرنیته موجب جذب بیشتر توریست می‌شود)

ـ طرح صعود بدون دردسر به جام جهانی 2010

ـ طرح افزایش ارتفاع قله دماوند (با اجرای این طرح پوز قله اورست زده می‌شود)

ـ طرح اجرای المپیک 2012 در تهران (با اجرای این طرح حال انگلستان و لندن گرفته می‌شود و بخشی از توطئه‌ها و کارشکنی‌های آنها جبران می‌شود)

ـ طرح کنار گذاشتن اوباما و مک کین، و انتخاب احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور آمریکا (با اجرای این طرح مردم آمریکا نیز طعم خوش عدالت و مهرورزی را می‌چشند و دست از دشمنی با ملت ایران برمی‌دارند)

/ 8 نظر / 4 بازدید
زهرا

سلام اول [گل][گل][گل][گل][گل]

زهرا

طرح انتقال دختران فراری ایران به امریکا برای همدردی با دختر سارا پیلن در حمایت از دختران باردار [تعجب] طرح انتقال رحیم مشایی به اسرائیل برای تشکیل دفتر حفظ منافع ایران [عصبانی] طرح انتقال دانشگاه آزاد به آکسفورد برای صدور بی سر و صدا و هر چه بهتر مدرک تحصیلی دکترا به مقامات ایرانی[سبز] طرح انتقال پژو 405 به فرانسه برای تجمعات گاه و بیگاه بدون استفاده از وسایل اضافه برای آتش بازی طرح انتقال گوجه فرنگی های محل زندگی احمدی نژاد به اسپانیا برای هر چه بهتر برگزار شدن جشن گوجه (البته خب گوجه های ارزون و مرغوب حال بهتری به شرکت کنندگان می ده)[قهقهه]

زهرا

راستی ! ضایع یعنی چییِییییییی؟؟؟؟!!!![شوخی]

داود سیدی

سلام جالب بود پست قبلی هم خیلی خوب بود ما که مطلب شما رو بر نداشتیم اما درایم کچل میشیم می دونید واسه چی؟؟؟ راستی به روزم با یک ... [گل][لبخند]

At

کامنت دوم زهرا قابل تقدیره !! دارید از نوع سیاسی خشک می نویسید !! این زیاد جالب نیست !

علامه بهمن آبادی

به ياد ميترا مهربان درود بر شما برای ديو مسلکانی که توانستند در کنار نسل پليد عرب و بازماندگان از تخم و ترکه حرام زادگان مسلمان به زندگی بره گون و برده وار ادامه دهند ، جا به جا کردن آن چه نام برديد کاری نشدنی نيست . اين حراميان ميترا را بدل به الله کردند و به نجاست و فساد و فحشا کشيدند و اين روزگار که شاهد هستيم و اين مردم شيطان پرست سياه کار و سياه پوش که بر مردانی از فرزند مراد لعن می فرستند که از جان خود گذشت تا الهه فساد و تباهی ، تهاجم و غارت ، قتل و بی ناموسی در سايه الله را از صفحه روزگار محو شود و زمين از نجاست و پليدی پاک ، حرامزادگانی که هاجی ، حاجی کردند و نظام های برده داری و کنيز فروشی را رواج دادند و نان از فروش زنان به خانه بردند و اين شد که شاهد هستيد و نمی خواهيد بدانيد که طمع در بهشتی بسته ايد که علی بر حوض کوثرش نشسته و نفهميد که حوض کوثر از کدام سوراخ سرچشمه می گيرد . او

حسین

بديهي ترين اصل دموکراسی و منشور حقوق بشر، احترام به عقايد و افكار ديگران است. جناب آقاي بهمن‌آبادي! گویا هر فرد يا افرادي كه چون شما نمي‌انديشند و مرام و مسلك ديگري دارند، در نظر شما سايسته و بايسته تندترين الفاظ و اهانت‌ها هستند! که این ناشي از تفكر نازيستي و فاشيستي و نگاه انحصارطلبانه است. بنابراين دوستانه توصيه مي‌كنم اگر پايبند دين و آييني نيستيد، آزاده و دموكرات باشيد.

دمت گرم