همه دعوتند!

در کتابی می‌خوندم که در مورد خصوصیات متولدین خردادماه نوشته بود: «... آنها تنوع طلبند و هیچ وقت فعالیت در یک شغل و حرفه آنها را راضی نمی‌کند و ...»

با اینکه خیلی به اینگونه کتابها اعتقاد و علاقه ای ندارم، اما از آنجا که متولد ششمین روز خرداد هستم، مجبورم در تایید این بخش از گفته‌های کتاب بگویم: «احتمالا! فقط یک متولد خرداد می‌تواند با داشتن مدرک «مهندسی نساجی»، مدیر مسئول یک فصلنامه علمی_تخصصی، روزنامه‌نگار و خبرنگار باشد و در همان حال شرکتی فرهنگی_هنری ایجاد کرده و بعنوان طراح و گرافیست فعالیت کند و همزمان در حالی که مشغول تالیف یک کتاب است، در وبلاگ و چندین نشریه و روزنامه مطلب بنویسد و دو همایش با موضوع «تجلیل از جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان» و «قرصهای شادی آور (اکستاسی)» برگزار کند»!!!

 

همه این مقدمه چینی‌ها را کردم تا برسم به اینجا که بگویم: «چهارشنبه هفته جاری قرار است همایشی با نام «سراب شادی» در مورد قرصهای شادی آور (اکستاسی) برگزار کنیم. خوشحال می‌شوم اگر دوستان وبلاگیم را در آن همایش ببینم و ارتباط دیجیتالیمان، Face to Face شود‌»!!

 

زمان: چهارشنبه، 4 خرداد 84، ساعت 14

مکان: خیابان انقلاب، روبروی لاله زارنو، بن بست شکوه، دانشگاه آزاد تهران جنوب

توصیه ایمنی: اگر هنگام ورود از شما کارت دعوت خواستند بگویید از طریق وبلاگ یادداشتهای ضایع دعوت شدید!

 

 

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

سلام..خسته نباشی...من هم دعوتم....ببينم برنامه چهارشنبه ام چی جورياس شايد اومدم...تا کی می تونم خبرت کنم؟...تا بعد

review

سلام ...خيلی خیلی مطالبت جالبند...بازم سر خواهم زد...موفق باشی در قرار وبلاگی ...

منتظر

سلام. اگه پذيرايی جلسه با موضوع همايش ربط داره ما هم هستيم!!! به هر حال بايد اثرات رو عملا ببينيم! نه؟

معلمی از بهشت

پس مهندس امير ما با پسر من فقط يه روز فاصله تولدشونه.مبارک باشه.بابا آدم فعال! بابا همه فن حریف! خيلی دوست دارم به اين همايش بيام.اگه شد ميام حتما.

سهیل

ميخواين گاگولا رو دعوت کنين يا ضايعا رو؟ ولی در هر صورت فرقی نمی کنه.من تو دوتا انجمن عضوم!!!

ريحانه

سلام . چون خودم متولد اين ماه هستم به طور کاملا 100 در صد باهاتون موافقم . تنها يک متولد خرداد می تونه در حالی که دانشجوی فيزيکه کتابای شيمی رو ويرايش کنه !

Falgo0SH

birthday etoon HAPPY... <:-P baz cake aro tahna tahna khordi?! :-S =p~ :-B

mokh less مختصر و شايد مفيد

آدم توی زير زمين بابادک هوا کنه اما دعوتنامه ی همايش ۴ خرداد رو ۷ خرداد نخونه . خيلی دلم ميخواست بيااااااااااااااااااااااااااااام . ضايع شدم . نه ؟

مجبي اميري

ما هم هفه بعد همايش قرصهاي آدولت كولد داريم لطفا شركت فرمائيد. در ضمن من دوست و همكار حامد هستم شناختي كه؟ اون شيريني شما هم هنوز يادم نرفته. در ضمن اكس تو بخورم.