گردش نخبگان!!

بر اساس شواهد و قرائن موجود از آنجا که در ایران قحط الرجال آمده است، دکترغلامحسین الهام پنج کاره شد!

بر اساس اخبار و اطلاعات موجود دکتر احمدی نژاد در رقابت های نهمین دوره انتخابات با شعارهای گوناگونی وارد عرصه شد که یکی از آنها گردش نخبگان و متخصصان بود.

وی در آن زمان به مردم قول داد که مدیریت را از انحصاری بودن در بیاورد و دایره انتخاب دولت را افزایش دهد تا از نخبگان بیشتری استفاده شود.

بنابراین امروز در راستای همان شعارها، برای آنکه ثابت کند وعده سر خرمن نداده است! دکتر غلامحسین الهام را که هم اکنون استاد دانشگاه تهران، عضو شورای نگهبان، سخنگوی دولت و وزیر دادگستری است، بعنوان رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتخاب کرد!

البته برخی از شاهدان عینی معتقدند در جریان این گردش نخبگان سر دکتر الهام کمی تا قسمتی گیج رفته است! به گونه ای که در سال جاری بیشتر از یکی دو بار نتوانسته جلسات سخنگوی دولت را برگزار کند! خدا کند جلسات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به این سرنوشت مبتلا نشود! تا همچنان روال موفقیت آمیز گردش نخبگان بی وقفه ادامه داشته باشد!!

این در حالی است که برخی از بدخواهان و ایادی استکبار جهانی! (حتی از عقلای جناح راست مانند ترقی، عسگراولادی، افروغ، توکلی و ...) همواره از محدود بودن دایره انتخاب رئیس جمهور انتقاد کرده و خواستار توجه بیشتر به نخبگان و استفاده از نظرات دیگران شده‌اند.

اما برخی شاهدان عینی ضمن مخالفت با این موضوع، معتقدند طرح شعار چرخش نخبگان بدان معنی است که رئیس جمهور بعنوان فردی که در راس امور قرار گرفته، مبادرت به نواختن انواع و اقسام سازها می کند و نخبگان متناسب با آن سازها چرخیده و حرکات موزون انجام می‌دهند!

در این راستا آنها از چرخش نخبگان در دولت نهم اظهار رضایت کرده و آنرا در سطح مطلوب و ایده آلی ارزیابی می‌کنند! و احمدی نژاد را موفق ترین رئیس جمهور در این زمینه می‌شناسند که به خوبی موجب چرخش و رقصش نخبگان شده است!

 

 

نمی‌دونم این عکس چه ربطی به آقای الهام داره! ولی از اونجایی که گوگل در پی سرچ کلمه «الهام»

این عکس رو داد منم گفتم دستش رو رد نکنم و استفاده کنم!!

 

از طرفی برخی منابع نزدیک به الهام خبر می دهند که وی به رغم داشتن مسئولیت‌های خطیر و متعدد، همچنان به دنبال پست‌ها و مقام‌های جدید است. آنها معتقدند سخنگوی دولت نهایت تلاش خود را می‌کند تا به قدری سرش شلوغ شود که زمانی برای سپری کردن در خانه نداشته باشد! شاید اگر شما هم همسری به نام «فاطمه رجبی» داشتید، حق را به آقای الهام می‌دادید! !

/ 23 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خبردار

سلامن عليکم اگه گوگل عکس منم ميداد ميذاشتی

سهيلا ملکی

سلام آقای قوامی..... به نکته ی خوبی اشاره کرديد...شايد اين جوری آنقدر سرشون شلوغ بشه که پشت هيچ تريبونی نتونن حضور پيدا کنن که جوابی هم پس بدن از نظر من اين عکس هم بی ربط نييست... گل و بلبلهای که اين روزها دولت نهم زياد تقديم هم می کنند و جز ۵ اسطوره ی دنيا اولی رو کورش و آخری رو احمدی نژاد قرار ميدهند.... اما ايراد کارتون از نظر من اينه:(شايد اگر شما هم همسري به نام «فاطمه رجبي» داشتيد، حق را به آقاي الهام مي‌داديد! !) من هرگز دل خوشی از خانم رجبی نداشتم ..اما اين گونه پرداخت مستقيم اين هم به اين شکل که قالب انتقادی نداره؛ شکل توهين ميگيره و گاهی به واسطه ی يک جمله کل متن زير سوال ميره و باعث ميشه مخاطب منتقد از جناح مقابل از ديدگاه متعصبانه بحث کنه نه منتقدانه نسبت به حقيقت امر و در اين صورت اون نوشته ارزش حقيقيش رو نمی تونه نشون بده.... بهتر بود در يک فرصت ديگه به نقد خانم رجبی می پرداختيد.... جسارت من رو ببخشيد...اميدوارم هميشه موفق باشيد ...

دختربابايی

سلاممممممممممم :) تو متوجه نيستی.. آقای الهام برای گردش چرخ زندگيه که ۵ شيفته کار ميکنه!!

حنيف

بر ميگردم حتما...با قالبی جديد ... حديث عشق حديث نامکرر است که بايد مبتلا باشی تا دچار تکرارش نشی...

بنت الهدی صدر

يا اين عکس رو خيلی دوست داريد يا الهام رو !! و الا تا الآن می آپيدين !!!!! در ضمن نکته خبردار هم قابل توجه است. يا علی

نسيم

سلام به نظر من عکس خيلی هم ربط داره به هر حال

نسيما

من با مناظره يا هر چي كه اسمش را بگذاري موافقم

بی احساس

سلام اتفاقا خيلی هم کار خوبی دارن انجام ميده نه اينکه تو کشور ما هيچ ادم کار درستی نيست ميخوان کارها رو بدن دست يه نفر حالا چه اشکال داره اون یه نفر اقای الهام باشه ديدی که اونها ثابت کردنند که ميشه بر خلاف جريان اب شنا کرد اونم چه شنايی

آتنا

دوباره کوچ می کنم! دوباره پیچیده شده ام درباید و نباید ... دوباره کوچ می کنم به سرزمینی دیگر تا باشد که بتوانم مرثیه های تنهایی ام را زمزمه کنم. آدرس جدیدم را برایتان می گذارم .... اینجا هنوز منم و زمزمه های بی توجه ام! ... زمزمه هایی که ارزش آنها به نگفتن است! ... در انتظار نگاه همیشه مهربانتان خواهم بود! همیشه مانا باشید و آبی روزهایتان بهاری Nemidaninejabatchist .blogfa .com

پريشادخت

حالا کدوم يکی از اينها الهامند اونی که داره گل می‌ده يا اونی که داره ناز می‌کنه؟؟؟!!