اکسیر انتخابات!

فضای انتخاباتی،‌ فضای جالبی است و به معنای واقعی معجزه می کند! گویی اکسیری است که تمام فلزات، حتی حلبی را تبدیل به طلا می کند!!

 همه داوطلبان (حتی انحصارطلب‌ترین و اقتدارگراترین آنها) آزاد اندیش، آرمان خواه، دموکرات و طرفدار سرسخت آزادی بیان و اندیشه می شوند! و این چیزی است که به غیر از ایام انتخابات دیده نشده و نخواهد شد!!

 

در فضای انتخاباتی: همه آزادند از همه انتقاد کنند، اگر از رئیس جمهور باشه که بسیار لطف داشته و ایشان را شرمنده خودشان کرده‌اند!

در سوابق گویندگان: اسلام در خطر است! دیانت و شریعت از بین رفت! نیست و نابود شد! بوی دلار، یه مشت جیره بگیر ایادی استکبار جهانی را مست کرده و دری وری می‌نویسند! باید سرب در گلویشان ریخت و قلمشان را قلم کرد!!

مخالفت با من، مخالفت با رهبری است و آن هم واضح و مبرهن و آشکار است که دشمنی با پیغمبر است! بنابراین هرکس انتقاد کرد خودش مثل بچه آدم سرش رو بندازه پایین و بره منطقه خوش آب و هوای اوین خودش را معرفی کنه! وگرنه میفرستمش وردست ... و ... و ... و ... و ... و ... و ... و ... و ...

 

در فضای انتخاباتی: من هر سال، یا شش ماه یکبار، یا هر سه ماه، شاید هم هر ماه! اصلا هفته‌ای یکبار به مردم گزارش کار می‌دهم!! اصلا چرا هفته‌ای یکبار؟!! من برای هر کاری که خواستم بکنم اول از مردم اجازه می‌گیرم بعد انجام میدم!!

پیش از این: همه چی خوب پیش میره و مردم خودشان می بینند! اونهایی هم که نمی‌بینند به چشم پزشک مراجعه کنند! من که بیکار نیستم بیام گزارش بدم!

 

در فضای انتخاباتی: ما با تمام کشورهای داخلی و خارجی رابطه برقرار می کنیم! مخصوصا با آمریکا! با آمریکا هم رابطه برقرار می‌کنیم، هم ارتباط!! و سعی می‌کنیم اگه در جام جهانی 2006 آلمان با آنها هم گروه شدیم، آنها را شکست ندهیم!!

چندی پیش: هیچ کشور اروپایی در ایران سفیر ندارد که به درک! آنها تهدید کننده استقلال انقلاب هستند! آنها به ما تهمت قتل و ترور زده‌اند! مرگ بر آمریکا، انگلیس، فرانسه و بطور کلی تمام کشورهای اروپایی، نیمی از کشورهای آمریکای لاتین، یک سوم کشورهای خاورمیانه، یک چهارم آسیای دور، ابرقدرتها و امپریالیسم جهانخوار!!

 

در فضای انتخاباتی: رابطه دختر و پسر هیچ اشکالی که ندارد هیچ، مستحب هم هست!!

ده، دوازده سال قبل: برادران و خواهران مسلمان در صورتی که با محارم و نزدیکان خود به خیابان می روند، حتما شناسنامه و مدارک شناسایی همراه خود داشته باشند تا با مشکلی مواجه نشوند!

 

در فضای انتخاباتی: من شدیدا، قویا و با تمام وجود (به جون مادرم) با مفاسد اقتصادی، تبارگرایی، هزار فامیلی در حاکمیت، باندهای مافیایی قدرت، اشرافی‌گری، لیبرال سرمایه‌داری، پارتی بازی و هزارتا چیز دیگه مبارزه می‌کنم و جلوی تمام آنها را می‌گیرم و ریشه کن می‌کنم!

در سوابق گویندگان در سالهای نه چندان دور: بدون شرح!!!

 

و موارد دیگه‌ای که خودتون میتونید در ادامه این مطلب اضافه کنید!

 

 

 

 

/ 13 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مريم

چرخش گفتمانی ايرانيان نه تنها چيز بدی نيست .بلکه نشونه درک اونا از شرايط روحی !! مردم و قدرت انعطاف پذيری اوناست.اينم که عيب نيست .هست؟؟!

amir

سلاممم.....به قول خاله سارا عروسک ناز من خوب ميشی فردا...

nafiseh

سلام . انتظار داري بگويند براي ما اصلا مردم مهم نيستند و فقط به مصالح شخصي مي پردازيم

هانیه

سلام ... اين بدون شرح آخرش از همه باحالتر بود ...

Fal - GooSH

o0o0o0o koo ta tamoom she! mage male shoma tamoomide?! :-? :-S

هانیه

امروز دهم ماهه ها! منتظر يه يادداشت ضايعيم! :دی

rahil

در فضای انتخاباتی آدم زودتر وبلاگش رو آپديت می کنه ملتو سر کار نمی ذاره

÷اورچین

خیلی تند نرو امیر مردانی دانشجو کو؟؟.کمی به درست برس که مشروط نشی.

در این دنیا که مردانش اصا از کور میدزدن من نادان چرا رفتم ری دادم ولی انتخابات خوبی ری خوبی دنیا خوبی کشور خوبی شهر خوبی روستا خوبی اماااا..... ........ خیلی............هست . با استفاده از لهجیه شیرین اذر خوانده و جای خالی را پر کنید