چرا بیکاری؟!!!

به نظر می رسد مسئله بیکاری جوونا در حال حاضر اصلا محلی از اعراب نداره که هیچی، صحت هم نداره! با وجود این همه مشاغل هنری چگونه می توان گفت: کار نیست؟!

در گذشته نه چندان دور تعداد کثیری از مردم ایران در صنایع نساجی و کشاورزی فعالیت می کردن درحالیکه اکنون بر طبق آمار وبلاگ یادداشتهای ضایع! چیزی در حدود 95 الی 120 درصد جوونا! در شغل خوانندگی فعالیت می‏کنن، یا آرزوی چنین کاری رو دارن؛ که این نشان از ظریف و لطیف بودن طبع جوونای ما داره! حتی اونهایی که صدای خوبی ندارن هم پای به این عرصه گذاشته و برای خود پول و شهرتی به هم زدن. مثلا من یکی رو می شناختنم که هر جا مهمانی می رفت، صاحبخانه مدام بهش میوه تعارف می کرد، نکنه که دهنش خالی بمونه و حرف بزنه و باعث سردرد بشه! حتی به خاطر این موضوع یه بار تو یه عروسی داماد بهش گفت بره آواز بخونه تا اشتهای مردم کور بشه و نتونن چیزی بخورن! ولی چیزی نگذشت که خونه و ماشینش رو فروخت تا تونست به تهیه کنندگی خودش یه کاست بده بیرون؛ بعد از اون کاست، الان واسه خودش کسی شده؛ هر روز عکسهای مختلفشو رو جلد مجله ها می‏اندازن و کلی خاطرخواه داره!!!

بر اساس تحقیقات و نظرسنجی مرکز تحقیقات و پژوهش وبلاگ یادداشتهای ضایع! برای وارد شدن به عالم خوانندگی بیشتر پول و آشنا نیازه و برای ماندگاری در این حرفه تیپ و قیافه حرف اول رو می زنه! چندین و چند میلیون جوونی که می خوان وارد این شغل بشن باید توجه داشته باشن که بعد از ورود به این حرفه، هر روز یه جور لباس بپوشن و یه مدل مو بزارن؛ البته ترجیحا بهتره که موهای خود را بلند کرده و پشت سر خود ببندن یا تل بزنن! برای دوستان کچل نیز بهتره که رو سرشون مو بکارن! اگر کودش خوب باشه حتما نتیجه می‏ده و همیشه کنسرتاشون جذابیت داره!

در کل، پیشنهاد می کنم، برای حل و فصل مشکل بعضی از جوونا دانشگاه ها رو تعطیل کرده و استودیو ضبط موسیقی بسازن!!!

 

/ 19 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
donya

اينم از اون پيشنهادهای ضايع بود ها!(شوخی کردم نظر بدی هم نيست!)

علي

سلام - تو ضايع کردن استاد...!!! ولی کمی صبر کن

mokh less

نظرت راجع به من چيه ؟ ( ياها ها ها ها ها آ آ آ آ آ آ آ آ )

معلمی از بهشت(سها)

منم با پيشنهاد شما موافقم ولی اگه يکی قيافه و صدا داشت ولی پول و پله نداشت چی؟

sajad

سلام مطالبت رو خوندم جالب بود آپ ديت کردم يه سری بزنی خوشحال ميشم

آفتاب

پسر خيلی قشنگه ممنون ... محشره .... تازه من و فراموشی . فرمايش می فرمايين ....

منتظر

سلام. مثل اين که دلت خيلی پره! چيه؟ کاستت فروش نکرده؟؟!! خب يکی ديگه بخون!

میثم

سلام خوبی؟ شما دانشجوی شهر ری هستيد ؟ من ميشناسمتون ؟