زنان علیه جنبش زنان!!

 چاردیواری

اخیرا به جمع کوهنوردانی پیوستم که هر جمعه میرن درکه! اگه ساعت 6.30 صبح این جمعه میدون درکه باشین، به اتفاق هم میریم بالا! (وگرنه باز مجبورم با حنیف برم!!!)

چندی پیش به اتفاق مریم جمشیدی مصاحبه مفصلی با عبدالواحد موسوی‌لاری داشتیم که هفته گذشته، (پس از مقادیر متنابهی حذفیات!) طی دو قسمت در روزنامه شرق به چاپ رسید.

قسمت اول: قدرت کافی نداشتیم و قسمت دوم: کاندیداها کم کاری کردند

 

 ضایع نامه

یکی بود یکی نبود، غیر از خدای مهربون هیچکی نبود. روزی روزگاری گروهی از بانوان محترم ایرانی برای پر کردن اوقات فراغت خود به فکر راه اندازی «جنبش زنان» افتادند!

آنها با طرح مطالباتی چون «حقوق برابر با مردان» به فعالیت خود ادامه دادند تا اینکه بالاخره برخی از نهادها تسلیم خواست آنها شده و برای آنها حقوق برابر با مردان در نظر گرفتند!

یکی از نهادهایی که پس از فعالیت جنبش زنان، به آنها دیگر بعنوان جنس دوم نگاه نکرد و حقوق برابری با مردان در نظر گرفت، نیروی انتظامی بود!! و بدین وسیله بود که زنان موفق شدند به برخی از مطالبات خود برسند و در جایگاهی برابر با مردان پلیس، «پلیس زنان» شکل گرفت!!

 

 

 عکس هفته

در بعضی موارد حاشیه برخی از اتفاقات بر متن آنها غلبه کرده و جذابیت بیشتری پیدا می‌کند. یکی از این موارد مسابقات جام جهانی است که گاهی حاشیه‌ای بسیار دیدنی تر و جذابتر از متن پیدا می‌کند.

تصاویری از حاشیه بازی ایران و مکزیک به همراه تصاویری از حاشیه سایر بازی‌های جام جهانی

 

 

 

جوانان خرمشهری برای بازنشسته شدن علی دایی دست به دعا شدند!!

  

 

 اس ام اس

1ـ برانکو بعد از اتمام بازی ایران و مکزیک به چلنگر گفت: «چی شده؟! این مگه بازی تدارکاتی نبود؟!»

2ـ به گواه کارشناسان فوتبال علی دایی به عنوان بهترین تماشاگر بازی ایران و مکزیک انتخاب شد!

۳ـ لحظاتی پیش علی دایی اعلام کرد: با عرض معذرت، ضمن عذر خواهی از ملت شریف ایران، قول میدم در جام جهانی 2010 جبران کنم!!

۴ـ پیام احمدی‌نژاد به فوتبالیستها بعد شکست مقابل مکزیک: در صورتی که به مرحله بعد صعود نکنید، باید با هواپیمای C130 برگردید!!

۵ـ با توجه به ضعیف ظاهر شدن میرزاپور، علی دایی و خط دفاع، برانکو احمدی‌نژاد را به تیم ملی دعوت کرد! وی می‌گوید: بهترین دفاع حمله است!!

/ 27 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هانيه

اس‌ام‌اس‌هات که همه تکراری بود! بابت تحليلت هم واقعاْ ممنون!! ... آقا من يکی که هيچم نمی‌خوام حقوقم با حقوق مردا برابر بشه!!!

ميترا

سلام دوست عزيز وبت باحاله. من از طريق محبوب با وبت آشنا شدم

مجتبی

ايام امتحاناس. و فرصت نشده تا هنوز در مورد موضوعي كه گفته بودم ميل بزنم.اما دليل نمي شه بهت سر نزنم! راستي متن سانسور نشده جالب بود .موفق باشي

آتنا

با سلام و يك دنيا درود بر تو دوست عزيز آتـنا آپ شد به گونه ای زندگی کنيد که وقتی فرزندانتان به ياد عدالت ، صداقت و مهربانی می افتند ، شما در نظرشان تداعی شويد . جکسون براون kissu

nasrin

سلام از وبلاگتون خيلی خوشم اومد. خيلی قشنگ کار کردين. موفق باشيد

امير

اينطورنباشه که مشکلات تو بوق شود !

مدير

.... اومديم منزل تشريف نداشتيد....

مريم مهتدی

اين اصل ۲۷ قانون اساسی کم کم دارد تبديل به جوک می شود.لطفا خواهشا ديگر وبلاگ نيوسا اين اصل مسخره را در مطالبشان ننويسند.