دانشجو تیر چراغ برق نیست!

از نظر نظرات مختلفی که در مناظرات اخیر مطرح گردیده است و پیرو افزایش شدید آفتاب و گرمای هوا، که در ارتباطاتی، باعث رونق بازار «ماست» و حرفه شریف «ماستمالی» شده است، و همچنین با توجه به سئوالاتی که موجب پیدایش روزنامه های اصلاح طلب شده، که گه گاهی اصلاح و سانسور مطالب را به دنبال دارد و به طبع آن کاهش بی سابقه سوژه های بی خطر و افزایش چشم گیر سوژه های خفن، لذا در اقدامی سراسر خلاقیت و نوآوری و البته خودسر، تصمیم به تبیین اختلافات و تفاوتهای موجود میان «دانشجویان» و «تیر چراغ برق» گرفتم، تا در جهت اعتلای دانش و بینش خوانندگان عزیز و اطلاع رسانی شفاف و بی پرده قدمی هر چند با کمک عصا برداشته و موجب تمایز این دو گردم، تا دیگر دانشجویان با تیر چراغ برق اشتباه گرفته نشوند.

1ـ برای جلوگیری از لغزش تیرهای چراغ برق، قسمتی از آنها را در زمین می کارند؛ بدون فاتحه! در حالیکه برای جلوگیری از لغزش دانشجویان، آنها را کامل در زمین می کارند؛ با فاتحه!

2ـ از هر دو بالا می روند منتهی از تیر چراغ برق هنگامی که لامپی سوخته باشد ولی از دانشجویان بیشتر قبل از انتخاباتها.

3ـ بر روی تیر چراغ برق می توان پوستر، تبلیغات، اطلاعیه فوت و .... چسباند در حالی که روی دانشجویان فقط می توان انگ و برچسب و تهمت زد؛ گاهی هم چوب و چماق و قمه و قداره!

4ـ اگر نور چراغ برق باعث نمایان شدن جریانات پنهان شد می‏توانیم با یک تیر کمان مگسی ترتیبش را بدهیم ولی در مورد دانشجویان کار به این راحتی نیست.

/ 3 نظر / 32 بازدید
سها

آقا اين نظرات سازنده رو حيفه دولت ندونه.حتما به مسئول باشگاه ملی جوان بگيد تا فکری به حال جوونها بکنند.

سياوش

يه کار پر درآمد و با حال ولی همراه با کمی خطر که عرضه هم می خواد اگر يادتان باشد چندی پيش کانال ان بی سی و يا بی ان سی اعلام کرد که از خانواده هاشمی و مافيای اين خانواده با دوربين های مخفی کلی فيلم تهيه کرده و بزودی منتشر خواهد شد ولی با گذشت ماهها از اين فيلم خبری نشد زيدی می گفت که اين کانال کلک خوبی زد و کلی پول گيرشان اومد گفتم چطور گفت مگه خنگی تا حالا ديدی يک کانال خارجی مطلبی رو بگه و بعدش روی حرفش عمل نکنه گفتم بياد ندارم گفت اينها اعلان کردن که همچين فيلمی تهيه کردن تا خانواده هاشمی اين خبر و شنيد آدم فرستادن و اين فيلمها رو خريدند حالا چند ميليون خدا می دونه . اين يک کار خوب و پر درآمدی می تونه برای برو بچه هائی که دنبال کار هستند باشه

سياوش

يک فيلم از گند کاری آقازاده ها تهيه کردن چند خاصيت داره يا اونا ميان و کلی از پولهای باد آورده رو با شما تقسيم می کنند و يا انگار نه انگار اونوقت فيلمو سياسی می کنی بعدش چند روز می ری زندان و يک توبه ای چيزی می نوسی بعد ميای بيرون می شه آقاجاری همه می شناسندت و کلی دختر مختر هم خاطرخات می شن