تصاویر و اخبار اختصاصی از ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری!

امروز یکی از عجیب ترین و به یادماندنی ترین روزهای عمرم بود! کلی آدم جور و واجور آمدند ستاد انتخابات کل کشور و برای رئیس جمهور شدن ثبت نام کردند! در میان ثبت نام کنندگان از همه طیفی دیده می شد. از دختر 18 ساله تا پیرمرد 80 ساله! از دوره گرد، کارگر، کارمند، استاد دانشگاه، دانشجو و حتی دانش‌آموز!!! (تصویر)

 

 

در صورت تایید صلاحیت به نفع برادرم کنار خواهم رفت!

اعظم قادری که به همراه برادر 33 ساله خودبرای ثبت نام به ستاد، مراجعه کرده بود، معتقد است یک رئیس جمهور باید شم سیاسیداشته باشد تا بتواند مدیران شایسته انتخاب کند.

این دختر که دیپلم ریاضی فیزیکدارد، گفت: «نیازی نیست تا رئیس جمهور از رجال و شخصیت‌های سیاسی باشد. شاید من شمسیاسی قوی داشته باشم. همان طور که در مدرسه به این ویژگی شهرت دارم.

اعظمقادری، درباره انگیزه‌اش از ثبت نام در نهمین دوره انتخابات افزود: می‌خواهم بهافرادی که درباره ضد ارزش‌ها صحبت می‌کنند، نشان دهم مردم در صحنه هستند.

ویگفت در صورت تأیید صلاحیت به نفع برادرم، کنار خواهم کشید.

 

 

هر ایرانی باید 4 زن بگیرد!

یکی ازاهالی روستای سردان سیستان و بلوچستان مهم‌ترین برنامه خود را تعدد زوجین عنوانکرد.

وی با تأکید برآنکه به نفع هیچ کسی کنار نخواهد رفت، ادامه داد: من حتماً تأیید (صلاحیت) می‌شوم! چرا تأیید نشوم؟! مگر در این مملکت فقط چهار نفر عقلشان کار می‌کند؟!

وی گفتکابینه خود را با قرعه کشی انتخاب خواهد کرد!(تصویر)

 

 

حضرت آیت اللهپرفسور حاج سید امیر رضا ساسان بابا رضایی ثبت نام کرد!

صبحامروز شخصی که خود را «حضرت آیت الله پروفسور حاج سید امیر رضا ساسان بابا رضایی» معرفی می‌کرد، برای ثبت نام کاندیداتوری ریاست جمهوری به ستاد ثبت نام وزارت کشورمراجعه کرد.

این داوطلبریاست جمهوری که با شعار «آیا آنان که می‌دانند با آنان که نمی‌دانند برابرند؟!» در انتخاباتشرکت کرد.

وی از دیگر داوطلبان ریاست جمهوری خواست تا به نفع او کنار روند و بزرگ‌ترینخدمت را در حق مملکت انجام دهند!

گفتنی است که وی در معرفی خود گفت: «من دکترایروانشناسی از دانشگاه فرانسه و فیزیک هسته‌ای از دانشگاه هاروارد امریکا دارم واکنون مدیرکل افتخاری سازمان بهزیستی قزوین هستم!»(تصویر)

 

 

 

شیر فروش مشهدی برای بار نهم ثبت نام کرد!

«حاج عبدالعلی سپید کاسه» در حرفه شیر فروشی پس از هشت دوره ناکامی در انتخاباتریاست جمهوری، برای بار نهم پای به میدان گذاشت!

این پیرمرد 72ساله که اهل تربت حیدریه بخش کله کن از کلانه اسپیز است! در مورد احتمال پیروزی خودگفت: پس از هشت دوره، مردم مرا کاملاً می‌شناسند و قطعاً این دوره رأی خواهم آورد!
وی در خصوص هزینه‌های تبلیغاتی‌اش افزود: من نه خزینه دارم نه هزینه!!
منبرای رئیس جمهور شدن فقط پول می‌گیرم و پول نمی‌دهم!(تصویر)

 

 


 

حشمت الله زارع از کسبه بازار شیراز برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد!

وی که در زمینه فروش وسایل صوتی و تصویری و مواد غذایی فعالیت می کند، گفت: «کاندیداهای مطرح فعلی همه در جو هستند و از اوضاع مردم خبر ندارند، بنابراین باید یکی از خارج جو بیاید و سکان هدایت کشور را در دست بگیرد!»

وی گفت: «بعد از انتخاب شدنم برای کابینه فراخوان می دهم و از میان داوطلبان کابینه را انتخاب خواهم کرد!»

این داوطلب در مورد درصد احتمال رد شدنش از فیلتر شورای نگهبان گفت: «من صد در صد رد صلاحیت می شوم! ولی امیدوارم رهبری با حکم حکومتی مانع این کار شود!!!»

 

 

میرحسین موسوی معاول اول کابینه من!

محمدابراهیم پاکروان کارمند وزارت جهاد کشاورزی پس از ثبت نام در فهرست کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: «لاریجانی وزیر ارشاد و میرحسین موسوی معاون اول دولت مناست!»

وی در پاسخ این سؤال که آیا با آنها صحبت کرده‌اید، گفت: «نه، ولی مطمئن هستم کهاگر به آنها بگویم رد نمی‌کنند!»

این داوطلب که ساکن بویین زهرا از استان قزویناست در دوره پیش نیز برای ریاست جمهوری کاندیدا شده بود، اما تأیید نشد.

ویافزود: در انتخابات دوره‌های پیشین مجلس شرکت نکردم تا نخواهم با استفاده از رانتمجلس، در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنم!

 

 

چهره ناشناخته با 10 میلیون رای!

«آیا چهره‌های ناشناخته حق کاندیدا شدن در انتخابات را ندارند؟»

علی شکوری، نظامی بازنشسته و همشهری اکبر اعلمی از روستایلیبرجان جلفای هادی شهر آذربایجان شرقی، فرد دیگری است که برای ثبت نام در این دورهانتخابات به ستاد ثبت نام وزارت کشور آمده بود. وی ضمن بیان مطلب فوق، هدف از ثبتنام را شکستن رأی همشهری‌اش اکبر اعلمی عنوان کرد و گفت: «حداقل 10 میلیون رأیخواهم داشت»

شکوری با گله از اینکه چرا چهره‌های ناشناخته را به مردم معرفی نمی‌کنند، گفت: «اگر تبلیغات خوبی داشته باشم، مقدار رأی من از 10 میلیون رأی هم بیشتر خواهد شد و حتماً رئیس جمهور می‌شوم»

 

 

محمد ابراهیم نیکو سیر که خود را عین تاریخ و بنیان گذار تهران معرفی می کرد برای تصاحب مقام ریاست جمهوری داوطلب شد!!

این پیر مرد ۸۶ ساله با کت و شلوار و کروات و البته کفش کتانی اظهار داشت: من تابحال ۳ پادشاه، ۲۲ نخست وزیر و ۶ رئیس جمهور دیده ام!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 15 نظر / 73 بازدید
نمایش نظرات قبلی
amir

سلامممممممم........چندوقتی بود که بلاگت تن مونيتورمو نميلرزوند چی شد!ازتوبه توبه کردی !!ببين کتاب انگه که هدايت شدمو حتما بخون بدردت ميخوره

مجید

سلام دوستان . بابا اطللاعات خفن... .وبلاگ (قمیشی خانه)بعد از تاخیر و تغییر زیاد شروع به کار کرد هواداران این هنرمند میتونن بزودی از اطللاعات این وبلاگ استفاده کنند

نفيسه

من اين اعتماد به نفس ايرانيها را تحسين ميکنم!!۱۱۱۱۱۱

sayekhanomi

سلام دوست خوبم اپديتم و منتظر حضور گرمت

مریم

سلام...اين لينک ها همشون باز نشدن ...يعنی هيچکدومشون باز نشدند...تا بعد

خودش

دادا جون، یکسری از عکس ها فیلتر شدن خداییش قضیه چیه؟ دیدن عکس های کاندیدا های ریاست جمهوری خلاف شرعه یا اینکه تو بازیگوشی کردی و . . .