کارمندانی با لباس شنا در تهران!

به گزارش خبرآنلاین، سرپرست فدراسیون شنا گفته «کارمندان فدراسیون شنا از 18 اردیبهشت با لباس ورزشی مرتبط با رشته شان به محل کار می روند!»

هرچند که ممکن است برخی این طرح را در راستای صرفه‌جویی در مصرف البسه قلمداد کنند، اما از سوی دیگر در صورت اجرای این طرح پر واضح و نگفته پیداست که امنیت روانی جامعه با مخاطره مواجه می‌شود! بنابراین نهادهای مختلف در مقابل این طرح واکنش‌های متفاوت نشان دادند. 

سازمان گردشگری امارات متحده عربی این طرح را در راستای کسادی سواحل جمیرا ارزیابی کرده و آنرا شدیدا و قویا محکوم کرد. همچنین سخنگوی وزارت امور خارجه این کشور رسما اعلام کرد: «اگر این طرح لغو شود، حاضریم از خر شیطان پیاده شده و تا آخر عمر از نام صحیح «خلیج فارس» استفاده کنیم.»

شرکت‌های هواپیمایی نیز در صورت اجرای این طرح نسبت به کاهش چشمگیر پروازهای آنتالیا، دبی، پاتایا و ... هشدار دادند و پیشاپیش اعلام برشکستگی کردند!

راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نیز به علت ایجاد ترافیک در خیابان‌های منتهی به فدراسیون شنا، اعلام کرد:‌ در صورت اجرای این طرح معابر اطراف فدراسیون جوابگوی حجم انبوه بازدیدکنندگان نیست؛ بنابراین خواستار تغییر محل فدراسیون شنا شد. (هم اکنون این طرح به کمیسیون تغییر محل نمایشگاه‌های بین المللی ارجاع شده، بنابراین امید است تا 50 سال آینده به نتیجه برسد.)

همچنین برادران و خواهران محترم گشت‌های ارشاد با توجه به آنکه روزهای پر کاری را درپیش خواهند داشت، طی بیانیه‌ای خواستار اضافه حقوق و مزایا شده‌اند.

در حالی که انبوه واکنش‌ها نسبت به این طرح همچنان ادامه دارد، اما تا لحظه تنظیم این گزارش، خبری از صحت و سلامت سرپرست فدراسیون شنا در دست نیست!

/ 11 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روزهای ابری

ما که نفهمیدیم چی شد یکی توضیح بده. اخه شنا چه ربظی به هواپیما و ...داره؟[گل]

سیده زهرا

عجببببببببببببب! ان طرح توو کوشری مثل ایران که بی جنبگی بیداد می کنه ....چه شود!![نیشخند]

بیداد کرمانشاهی

سلام. امشب برای اولین بار به وبلاگ شما وارد شدم.بدون اغراق زیبا و طنازانه بود. چه به وبلاگ من بیایید و چه نیایید، وبلاگ شما ارزش لینک شدن دارد.البته نظرات این حقیر به پست های بعدی شما اینقدر محترمانه نخواهد بود! موفق باشید.

ايوب

بابا سوژه!!! خيلي هم ممنون.

ش ج از نوشهر

ُسلام. من امروز از طریق پرشین بلاگ سایتتو پیدا کردم. فکر نمی کردم تو نت هم همچین طنازی پیدا بشه. من خودم یه وبلاگ طنز دارم ولی در مقابل وبلاگ تو خیلی جواته! یه جورایی به سبک هفته نامه همشهری جوان که من و شوهرم خیلی باهاش حال می کنیم می نویسی البته یه کم باز تر و راحت تر ! خوب اونا مجله ان میترسن پلمپ شن الان دیگه مثل قبل زیاد سیاسی نمی تونن بنویسن. خلاصه با سبک وبلاگت خیلی حال کردم. اگه زنده گذاشتنت بازم بنویس سر می زنم.

قلعه شنی

سلام. شما ظاهرا مردان قانون ما را دست کم گرفتید " آب نیست وگرنه شناگران ماهری هستند" حتی اگر مزین به لباس شنا نباشند لذا در حال حاظر نیز ورزش شنا یکی از پر طرفدار ترین ورزشهای مردمان ماست از طرفی اسلام شرط بندی در این ورزش رو هم مجاز شمرده و آزادی چه در بیان و چه در عمل و چه در زیر آبی برای این نوع فعالیت بلا مانع میباشد.ممنون

سرزمین فارسی

best persian home بهترین شبکه اجتماعی فارسی زبانان اگرعاشق ایران زمین و کوروش کبیر هستی به ما پیوندند http://farsiland.com