جل الخالق!

بعد از آنکه کمیسیون آموزش مجلس، وزارت علوم، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه آزاد، مدارک تحصیلی وزیر کشور را تکذیب کردند، بالاخره وی نیز به ملت همیشه در صحنه محبت فرموده از خر شیطان پایین آمده و در نهایت جعلی بودن مدرک دکترای آکسفورد خود را پذیرفت!

در این راستا کردان طی نامه‌ای به رئیس جمهور اعلام کرد در پی اطلاع از جعلی بودن مدرک تحصیلی‌اش، از فردی که مدعی نمایندگی دانشگاه آکسفورد در تهران بوده شکایت کرده است!

از همه جالب‌تر آنکه رئیس جمهور محترم نیز چون افراد مال‌باخته و خسران دیده با ایشان برخود نموده و در هامش این نامه دستور داده که نسخه‌اى از گزارش على کردان جهت اطلاع نمایندگان در اختیار رییس مجلس شوراى اسلامى قرار گیرد و رونوشتى از آن نیز با تأکید بر تعقیب قضایى متخلفان و جلوگیرى از تکرار سوء استفاده، براى رییس قوه قضائیه ارسال شود.

جل الخالق!

به حق چیزهای ندیده و نشنیده!

یک نفر به یک نفر دیگر پول می‌دهد که بدون هیچ علم و دانش و سواد و تحصیلاتی ـ حتی بدون یک ثانیه حضور در کلاس درسی ـ برایش مدرک دکترای حقوق بگیرد!

بعد فردی یک شبه دکتر می‌شود و با مدرک دکترای قلابی خود سال‌ها کار می‌کند و پول درمی‌آورد. حتی در دانشگاه نیز تدریس می‌کند و در نهایت وزیر کشور می‌شود! (و در تمام این سال‌ها از خود نمی‌پرسد چطور شد که من بی‌سواد یک شبه دکتر شدم؟!)

بعد که بر طبل رسواییش کوبیده می‌شود و گندش درمی‌آید و بویش تا هفت محله آنطرف‌تر نیز می‌رود! به جای عذرخواهی و استعفا، با کمال وقاحت و پررویی به رئیس جمهور نامه می‌نویسد و رئیس جمهور انقلابی نیز ـ با از یاد بردن تمام اصول انقلابیش ـ به جای عزل و توبیخ ایشان، خطای وحشتناک وزیرش را از یاد برده و تنها دستور تعقیب قضایی صادر کننده‌ی مدرک را صادر می‌کند!

در این شرایط تنها می‌توان گفت: جل الخالق!

/ 12 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محسن جعفری

خيلي مطلب قشنگي بود دست گلت درد نكنه خوشحال مي شم اگه يه سري هم به وبلاگ من بزني. myes.persianblog.ir فقط اگه لطف كردي يه سري به ما زدي راست كليك كن بعدselect allانتخاب كن چون قالبش مشكل داره.

At

کم کم غروب ماه خدا ديده مي‏شود ...... صد حيف ازين بساط که برچيـده مي‏شود در اين بهار رحمت و غفران و مغفرت ... خوشبخت آنکسي‏ست که بخشيده ميشود عید مبارک !

سید

سلام گرامی در گشت و گذار توی هزار توی وبلاگستان سر از اینجا در آوردیم و بی اجازه وارد این خانه ی پر رونق شدیم خوشحال شدم و به امید استفاده ی بیشتر از حضورتان عیدتان هم مبارک و طاعتتان قبول شاد باشید

حنیف

حالا شما خودتو زیاد اذیت نکن مشکلات ما اونقدری هست که این توش گم باشه...

زهرا

چه روز خوبی است امروز ... هیچ مدرکی هم نیاز نیست که ثابت کن امروز خوب است و خیلی خوب... همین بس که بهترن گواهی را دلم می دهد که چه خوب است که اینگونه خوب فکر کنیم[گل]

دختر بابایی

سلاممممممممممم:) نه خب ماشاله تو این مملکت تعداد مسائلی که در مقابلشون فقط میشه گفت جل الخالق روز به روز افزایش پیدا میکنه پ.ن: اینقد سیاسی ننویس! تو الان زن و بچه داری! میخوای زهرا پاشه بیاد اوین برات کمپوت بیاره؟!؟

امیر پرندیان

سلامممممم همتون همینین مثلا خودت مدرکتو چجوری گرفتی

عادل

با تمام وجود آرزو دارم که ایشان هر چه سریعتر برکنار شوند تا دیگر کسی جردت نکند به مردم دروغ به این بزرگی بگوید. حالا دروغهای ریزه میزه را میشه تحمىل کرد اما این ....