اخیرا اسمش «جهاد نکاح» شده؟!

حدود یک سال پیش یک مفتی وهابی از کشور تونس با صدور فتوایی با نام «جهاد نکاح» از دختران و زنان عرب خواست برای تأمین نیازهای جنسی جنگجویان مسلح که علیه حکومت سوریه می جنگند،‌ به خاک سوریه بروند.
«محمد العریفی» از مفتی‌های سرشناس وهابیت عربستان نیز با صدور فتوایی، اعلام کرد که حتی زنان شوهردار هم می توانند تن به «جهاد نکاح» بدهند! چندی پیش نیز شیخ «ناصر العمر» از شیوخ سلفی سعودی با صدور فتوایی جدید، جهاد نکاح با محارم را نیز حلال اعلام کرد! بر اساس فتوای او، اگر جنگجویان دختر یا زنی برای نزدیکی با وی پیدا نکردند،‌ می‌توانند با محارم خود این کار را انجام دهند!
اصولا و اساسا همیشه میان «ما» و «آنها» اختلاف فرهنگی وجود داشته است؛ مثلا ما به «گچ» می‌گوییم: «گچ»! در حالی که یک وهابی عرب‌زبان هرچه زور بزند نمی‌تواند چنین چیزی بگوید. لذا از شدت زور قرمز شده و ممکن است مثل آتشفشان فوران کند و به پایان برسد!
در اثر اختلاف فرهنگی ذکر شده ظاهرا به افرادی که ما می‌گوییم: «زنان بدکاره» یا «...» و «...» آنها می‌گویند: «زنان جهادگر»! حالا چون انجام این کار محدود به کشور خودشان نمی‌شود و این عمل جهادی! در کشورهای دیگری رخ می‌دهد، عبارت دقیق آن می‌شود: «زنان جهادگر جهانگرد»!
با این توصیف زنان خیابان را در آنجا «مجاهد» صدا کرده و حتما به خانه فساد نیز «میدان جنگ» می‌گویند! و در چنین میدان جنگی است که هر فرد دیگری هم بود «وحشی» و «...» می‌شد و رم می‌کرد و سینه همنوع خود را می‌درید و قلبش را می‌بلعید!
تسلیحات و جنگ افزارهای جهاد نکاح نیز در نوع خود منحصر به فرد است که چون خانواده در اینجا تردد می‌کند وارد آن مقوله نمی‌شویم! همچنین برای اینکه از دایره ادب و نزاکت خارج نشویم به مباحث درجات نظامی جهادگران، درصد جانبازی و نحوه اسارت و شهادت در این نوع جهاد نمی‌پردازیم و از شما نیز خواهش می‌کنیم به آن فکر نکنید!
/ 5 نظر / 65 بازدید
رسول رضايي

با سلام بخشنامه مربوط به ضوابط بخشودگي جرائم تأخير تأديه حق بيمه و بيمه بيكاري و جريمه تأخير ارسال ليست (شماره ۴۷۰۰/۹۲/۱۰۰۰ مورخ ۱۵/۵/۱۳۹۲ حوزه فني و درآمد) را به دو صورت متني و فايل پي دي اف در اين لينك ملاحظه بفرماييد. لينك: http://www.shenasname.ir/tamin/1925-4700.html

تقی یاره

چقدر فاجعه است این احکام؟ من در دوران دانشجویی در کنفرانسی بین المللی در توکیو بودم که از قضا یک خانم مسلمان محجبه دیگر مصری هم بود که باهم در یک میز نشسته بودیم و ایشان بعنوان مقاله برتر دانشجویی انتخاب شده بود. یک آقای مسلمان دیگر الجزایری به میز ما نزدیک شد که برتر شدن آن خانم راتبریک بگوید و خلاصه ابتدا باسلام و دست دادن شروع کرد. سنی ها دست دادن را مشکلی ندارند یا حداقل آنها که من دیدم مشکلی نداشتند هر چند در مورد سایر مسائل مقید بودند. من با آن اقا دست ندادم و چون او هم مسلمان بود و آن خانم دیگر مسلمان هم با او دست داد چنان به ایشان برخورد که تاآخر شب داشت به شیعه بدوبیراه میگفت واز جمله چیزهایی که مسخره می کرد مسئله نکاح موقت بود. حالا دلم میخواست که ایمیل و نام ایشان را داشتم و راجع به این احکام مزخرف و فتاوا نظرش را می پرسیدم

علي خوش نيت

حسین جان بفهم!!! مجبورن ...[لبخند]

نازنین

سلام اتفاقا من میخوام فکر کنم و بدونم که چه اتفاقی ممکنه بیفته و درجات نظامی چطور داده میشه؟[نیشخند]

نازنین

دیگه باید برای فساد یه توجیح پیدا کرد و بازی با کلمات اینکارو انجام میده ....