انگشت به دهان با «نان و ریحان»!

بنابر گزارش «خبر آنلاین»، این در حالی است که در همین قسمت، دستگیری «سمیرا» نیز به دو شکل به تصویر کشیده شد؛ در نوع اول، تعدای کماندو و برخی نیروهای ضربت ناجا با ورود به رستوران و درگیری مسلحانه «سمیرا» را به سبک فیلم‌های مافیایی دستگیر کردند که صدای راوی عنوان کرد: این همه واقعیت نیست و سمیرا به شکل دیگری دستگیر خواهد شد. 

در سکانس بعدی سمیرا، بعد از آنکه چک‌های مردان اغفال شده را از بانک به پول تبدیل کرد با توقف یک پیکان قدیمی، بدون هیچ حرفی، فهمید که دستگیر شده است! ضمن اینکه راننده‌ پیکان برای باز کردن در عقب ماشین دچار مشکل شده بود و به سختی در را برای سمیرا باز کرد! و روای نیز در توضیح این سکانس گفت: ما در قصه خود واقعیت‌هایی را عنوان می‌کنیم که به واقع وجود دارد و سریال ما اهل کلاهبرداری از بیننده نیست اگر دنبال آن جور واقعیت‌ها هستید باید سریال‌های شبکه سه را تماشا کنید!

شایان ذکر است شوخی با مطبوعات هم در این قسمت از سریال وجود داشت به طوری که از روزنامه‌های کیهان و اطلاعات به خاطر «قطع بزرگ و مفید بودن» برای استفاده‌هایی غیر از خواندن یاد شده و دیالوگ یکی از کاراکترهای سریال اینگونه بود: «چرا این مجله‌ها را گرفتی؟ مگر نگفتم کیهان و اطلاعات بگیر که سایز بزرگ باشند؟!» در اینجا بود که یک دفعه سریال قطع و بی هیچ مقدمه‌ای تبلیغ فیلم «دختر حوا، پسر آدم» پخش شد! بعد از این تک تبلیغ هم فیلم از چند ثانیه بعد شروع شد که نفهمیدیم بعدش چه گفته‌اند! البته بعدش دیالوگ‌هایی درباره‌ی ستون خوانندگان روزنامه‌ها رد و بدل شد که بعید نیست این هم تیکه‌ای به ستون خوانندگان کیهان باشد!

بهرحال امیدوارم قسمت‌های بعدی این سریال به شکل کاملا طبیعی و تصادفی، پانزده دقیقه‌ای نشود!

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

بعد از تحریر: تمام دیالوگ‌های اشاره شده، در تکرار قسمت چهارم حذف شد! از طرفی همانطور که پیش‌بینی شده بود، زمان قسمت پنجم این سریال نیز به 10 دقیقه کاهش یافت! که خلع زمانی آن با تکرار سکانس‌های قسمت‌های قبلی پر شد.

/ 8 نظر / 25 بازدید
نرگس

سلام منم ديشب اين ديالوگها رو شنيدم و تا حدي تعجب كردم! بالاخره آزادي بيان بايد يه جايي خودشو نشون بده ديگه! راستي از مطالب وبلاگت متوجه شدم كه به جرگه متاهلين ملحق شدي، تبريك ميگم اميدوارم خوشبخت بشين. يه شيريني هم ما رو مهمون ميكردين، زياد خرج نداشت ها![چشمک]

زهرا

[هورا][هورا][هورا][هورا][هورا] به دلم نشست خفن!!! این سریال رو جدی نمی گرفتم اما این تیکه ها باعث شده که دیگه از دستش ندم

ايوب

اولندش: مباركه اين طراحي جديد با زمينه آبي دومندش: مباركه اين اسم جديد و باصفا سومندش: مباركه اين شعر گهربار حافظ چهارمندش: تو كي دست از سر اين سريالهاي آب دوغ خياري تلويزيون برمي داري خدا مي‌دونه!!!!! پنجمندش: اين ديالوگها اونهم در شبكه تهران بي دليل نيست جانم؟

پسرک

بالاخره یکی در این باره نوشت. مرسی. واقعا باورم نمیشه هنوز این دیالوگ ها رو از ... شنیدم.

میرزا بدبین

سلام بهت افتخار دادم به خاطر اون عکس خدا بیامرز در لینک های میرزا باشی خودتو نگیر سرت رو نقش قالی کردم میرزا[قهقهه]

آرش كامراني

خيلي جالبه ديدم كه سايتي اين سريال رو با روش گل آقا (طنز سياسي) مقايسه كرده بود . حيف كه تحمل نميشه ...

At

[نیشخند] همه چی توو تی وی اتفاقی رخ میده !!