ضایع نویس افشا می کند!!

 بنا بر اطلاعات به دست آمده، عوامل رژیم جمهوری اسلامی ایران علاوه بر مراکز اعلام شده به شورای حکام آژانس هسته ای، در مناطق دیگری نیز در حال انجام فعالیتهای غنی سازی هستند!!

برخی منابع اطلاعاتی در گزارشاتی اعلام کرده اند که همزمان با حضور رئیس جمهور و هیات دولت در مشهد، بخشی از این مراکز، فعال شده و غنی سازی را با درصد بالا در دستور کار خود قرار داده اند!

در این رابطه سال گذشته بنده شخصا در بازدیدی که از مراکز غنی سازی مشهد داشتم (که برای استتار در ضلع جنوبی صحن گوهرشاد واقع شده بود) توانستم با رعایت جوانب احتیاطی! و هزارجور تدابیر ضد امنیتی! عکسی تهیه کنم که در زیر شاهد آن هستید!!

 

 

 

همزمان با به دست آوردن چرخه کامل سوخت هسته ای و غنی سازی اورانیوم با غنای مورد نیاز، موسی و حنیف دو تن از دوستان معلوم الحالم! وبلاگ نویس شدند!! (البته یکی دو نفر دیگه هم هستن که هنوز دست به کار نشدن!!) در اینجا این ضایعه اسفناک را به وبلاگ نویسان عزیز تسلیت عرض نموده و از خدای منان برای جامعه جهانی و بشریت طلب صبر جمیل دارم!!

 

تصاویر موسی و حنیف، البته با چهره های مبدل شده با فتوشاپ!

 

درباره موسی همینقدر بگویم که وی به جهت مشابهت نامش با موساد، توانسته است با رسوخ در شبکه منحوس اینترنت به همین سادگی دارای وبلاگ شده و افکار مخرب خود را در این شیطان خانه! منعکس نماید!! نامبرده به رغم سوابق «از اون لحاظ»نویسی در این خانه عنکبوت! جهت استتار فعالیتهای براندازانه خود! روی به مسائل عاطفی و عاشقی آورده است!!

البته ناگفته نماند که این موجود پلید! با این عمل خود به همین سادگی دارد مرا نیز اغفال می کند!! بطوری که من هم دارم وسوسه می شوم تا وبلاگ دیگری در رابطه با مضامین نه چندان دلپسند عاشقانه راه بیاندازم!!!

و اما حنیف! ... شرح حال وی را می توانید بیشتر از نیچه، کانت، دریدا و ... بپرسید!! اگر شما نمیدانید شمشیر قیصر در دستان مسیح چه می کرد! اصلا نگران نباشید!! اگر شما نمی دانید چگونه خدایان می توانند بی دین باشند! اصلا نگران نباشید!! در صحبت کوتاهی با حنیف، نه تنها پاسخ این سئوالات را پیدا نخواهید کرد!! بلکه متوجه می شوید که سخن رئیس خبر! در موردش کاملا درست است!! نامبرده استاد در نوشتن مطالب مشوش و ضد «اسلوب» است!!!

/ 12 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
موسي

امييييييييييييير ؟! با اين مطلب تو، فقط آمار اون دست از بازديد كننده هاي وبلاگ من كه از سيستم عامل هاي امنيتي استفاده مي كنن تصاعدي مي شه و ميره بالا !!! ببين ؟! اون وقت اگه برنامه اي بشه و براي "هويت" يابي ، "چراغ" دادن دستم ، نيشم رو تا بنا گوشم باز ميكنم و به 3 پني ميرفوشمت ها !(نيشم رو اينطوري باز ميكنم ) بعد هم اون 3 پني رو برمي دارم و با حنيف مي ريم محله رضوان اينا ، مجعون انار ! البته يدونش رو هم كمپوت مي كنم ميارم واسه تو !!

موسي

... و با تشکر از افشاگريت ! ممنون !

مرجان

با تشکر از افشاگری خوبتون لطفاْ‌ وقت برنامه رو بيشتر کنين بعدشم اون رفيقتون موسی بسيار کار پسنديده ای ميکنن که به رغم سوابق از اون لحاظ نويسی در وبلاگشون روی به مسائل عاطفی و عشقی اووردن

مريم

تو فکر می کنی با اين لطفی که در حق اين ۲تا طفلک کردی(منظورم اين عکس ...آوره)کسی ديگه رغبت ميکنه بره وبلاگاشونو ببينه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دختربابایی

سلاممممممممممممم :) من از طرف تمام مشهدیهای مقیم مرکز از شما جهت این افشاگری تشکر میکنم. بعدشم سرعتت چقد رفته بالا! بی خيال بابا!

حنيف

چرا درحاليکه من هنوز مطلبت را نخوانده بودم ناراحت شده باشم .ضمنا مطمئن باش اگر قرار باشه ناراحت بشم مستقيم به خودت ميگم ولی از اين که مطلبت را نديدم ناراحتم

معلمی از بهشت

سلام مهندس امير.ممنون از لطفت.عيدت هم مبارک. اميدوارم همه لحظات زندگيت سر شار از خاطرات خوب و به ياد ماندنی باشند.

موسي

کيفيت عکس چقدر اومد پايين ؟! دفه اول مثل آيينه بود...

ساناز

خدايی امير خان خوووووووووووووووووب ضايع کردی بچه های مردمو ...!!! اگه راست ميگی عکس ضايع خودتم بذار مردم بدونن که چه ادم شريفی هستی.... (شريف )از تکه کلامهای خود ضايع نويس ميباشد