چرا بیکارید؟ ما شما را سر کار می گزاریم! (۱)

یکی از عمده مشکلات پیش روی جوانان، خصوصا دانشجویان، عدم دسترسی به شغل مناسب می باشد؛ که با توجه به هنجارهای بی ارزش، زیرساختهای اجتماعی و رشد افسار گسیختة نرخ شلغم در بازارهای جهانی، و همچنین فرآیندهای دو سویه در تقابل دولتهای توتالیته و ترشی لیته، که واکنشی در برابر کنشهای موجود می باشد، این موضوع موجب عشق و علاقه دانشجویان به مسائل خطیری چون ازدواج شده است. اما واضح و مبرهن است که با وجود تساهل و تسامح موجود میان آب، دوغ و خیار دیگر امیدی به تداوم شکست ناپذیری ذوب آهن اصفهان با وجود عناصر انقلابی و قلیای خاکی و فلزات سنگین در ترکیب کابینة کاپیتان «پیرجو» نبوده و رویکردی چند بعدی در ابعاد مختلف فیزیولوژیکی کروموزمهای

 

x موجب بروز علائم بیماری «سندرم دان» در دانشجویان گشته است. لذا برای رفع مشکل بیکاری راهکارهای مفید فایده و مثمر ثمر زیر ارائه شده است. باشد که بکار گیرید و سر کار برید!

1ـ یکی از رایجترین راههای اشتغال آن است که پس از فارق التحصیلی، مدرک خود را بر لب کوزه ای گذاشته و در بین اقوام نزدیک گرفته تا دختر عموی شوهر پسر خالة برادرزادة بقال سرکوچه بگردید، تا شاید وزیری، وکیلی پیدا کنید، بلکه بتواند دست شما را یه جایی بند نماید. البته با حفظ اصل شایسته سالاری و بدور از پارتی بازی! (تبصره: در صورت عدم وجود وزیر و وکیل، نماینده شورای شهر هم بد نیست. بهرحال کاچی بعض هیچی)

2ـ در صورت عدم پیدا کردن اقوام و دوستان در سطح مورد نیاز یکی از راههای رایج جهت پیدا کردن شغل مناسب، تهیه مقداری پول و یا بهتر عرض نمایم تراول چک می باشد، تا کمبود فوق جبران گردد. (البته نظر من اصلا زیر میزی و رشوه دادن نیست، مگه از جونم سیر شدم؟!)

ادامه دارد ...

 

 

 

 

 

/ 5 نظر / 39 بازدید
leila

az key ta hala harfe hesabam shod zaye be manam sar bezan movafagh bashi montazeram

سها

سلام.با اين که تازه واردين و در کار وبلاگ نويسی کم تجربه ولی خوب و دلنشين می نويسين من اهل هندونه گذاشتن نيستم.موفق باشين.به شما حتما لينک می دم.

saeededigar

سلام ..... اختيار داريد-ممنونتم چشم . بذار ببينم چی نوشتی ///

Agha saeed

سعيدي كه مي شناسي نه سعيد ديگر . بابا دمت گرم . برای سر کار گذاشتن زياد لازم نيست سعی کنی همينکه اين وبلاگ رو راه انداختی کلی به هدفت نزديک شدی . اما قشنگ مي نويسي . منهم يه طورائي با اين آقا حامد موافقم . عقايدت شبيه يكي از رفقاي منه كه ازش هيچ خوشم نمياد .

قاقاليلي

سلام ٬خوش اومديد.ها ها ها.چه وبلاگ بامزه ای.سالی پر از سوتی رو براتون آرزو دارم ....حالا چون منم از سوتي گرفتن خوشم مياد اگه اجازه بدين ۲تا از سوتياتونو بگم؟اولا توي نوشتهء دومتون خط پنجم با توجه به متن نوشته بايد طبع رو به تبع تغيير بدين.دوما بيماري سندروم داون مربوط به كروموزوم ايكس نيست.و مربوط به جدانشدن كروموزوم ها در مرحلهء متافاز ميوز۲ ميشه.در اين جريان شخص از كروموزم ۲۱ به جاي دو عدد ۳تا داره.(به همين دليل اسم دوم اين سندروم تريزومي توئنتي وان است)اميدوارم دوستاي خوبي باشيم.در ضمن نوع طنزتونو دوس دارم.موفق وشاد باشيد.