مهر مهربان

«مهر» دوست داشتنی‌ترین ماه سال است. حتی از خرداد هم بیشتر دوستش دارم. در این ماه برایم اتفاقات تلخ و شیرین بسیاری افتاده که یکی از آنها دچار شدن به وبلاگنویسی است.

«وبلاگ» رسانه‌ای بین المللی است که با کمترین هزینه و وقتی، حرف‌های هر کسی را می‌تواند در گستره کره خاکی منتشر کند. این پدیده از 21 مهر 5 سال پیش تا کنون مرا مسحور خود کرده است.

در طول چند سالی که وبلاگنویسی پیشه کرده و در این خانه اقامت گزیدم، تا کنون هرگز به تولد خود و وبلاگم و مسائلی از این دست نپرداختم و اصولا از این کار پرهیز داشتم. اما امسال این موضوع را بهانه‌ای قرار دادم تا به چند نکته اشاره کنم:

1ـ به صورت کاملا خودمختار! احساس می‌کنم مبعوث شده‌ام تا اطرافیانم را به وبلاگنویسی رهنمون سازم! در نتیجه ماحصل 5 سال رسالت اینجانب آلوده کردن ده‌ها نفر است! (بنابراین همچنان اوصیکم و نفسی به وبلاگنویسی!)

2ـ می‌دانم که هر رفتی، برگشتی دارد و هر دیدی، بازدیدی! اما شرمنده‌ام که نمی‌توانم زود به زود به خانه دوستان سر بزنم و بازدیدشان را پس دهم. (البته واضح و مبرهن و آشکار است که همیشه کامنت نگذاشتن، نشانه‌ی سر نزدن نیست!)

3ـ میان یک پارادوکس عجیب و غریب گیر کرده‌ام! از طرفی احساس می‌کنم با دانستن نظرات دیگران می‌توانم خود و نوشته‌هایم را ارتقا دهم. از طرفی اینکه شماره نظرات وبلاگم چه عددی را نشان می‌دهد کوچکترین اهمیتی برایم ندارد!

پس از بیان این ۳ نکته ـ به رسم برنامه‌های تلویزیونی ـ جا دارد در پایان چند تشکر ویژه نیز انجام دهم. بنابراین از افراد زیر بسیار متشکرم:

ـ کسانی که مطالب این وبلاگ را می‌خوانند و نظر می‌دهند.

ـ کسانی که مطالب را می‌خوانند و نظر نمی‌دهند.

ـ کسانی که مطالب را نمی‌خوانند و نظر می‌دهند.

ـ کسانی که به جای نظر دادن، نوشته‌ی کپی شده‌ای را پیست می‌کنند.

ـ کسانی که تا برایشان کامنت نگذاری، برایت کامنت نمی‌گذارند.

ـ کسانی که بدون آنکه برایشان کامنت بگذاری برایت کامنت می‌گذارند.

ـ کسانی که حتی اگر برایشان کامنت بگذاری هم برایت کامنت نمی‌گذارند.

ـ کسانی که تا لینکشان را نگذاری لینکت را نمی‌گذارند.

ـ کسانی که حتی اگر به وبلاگشان نروی هم لینکت را می‌گذارند.

و با تشکر بی‌کران از تدارکات، امپکس، نودال، رژی و همچنین خانواده محترم رجبی!

 

6347 26967482746 6374263 29 6347222643 5463278 543954 2738 32726 637466393 54623 54632

/ 9 نظر / 7 بازدید
زهرا

سلام [گل][گل][گل][گل][گل]

زهرا

تولد تولد تولد وبت مبارکککککککککککککک [دست][گل][دست][گل][دست][گل][دست][گل][دست][گل][دست][گل][دست][گل][دست][گل][دست][گل][دست][گل][دست][گل][دست][گل]

زهرا

حرف‌هایی‌ست برای گفتن که اگر گوشی نبود نمی‌گوییم. و حرف‌هایی‌ست برای نگفتن. حرف هایی که هرگز سر به ابتذال گفتن فرو نمی آرند. حرف‌های شگفت، زیبا و اهورایی همین‌هایند و سرمایه ماورایی هر کسی یه اندازه حرف‌هایی‌ست که برای نگفتن دارد، حرف‌های بی تاب و طاقت فرسا که همچون زبانه‌های بیقرار آتشند، اینان هماره در جستجوی مخاطب خویشند، اگر یافتن، یافت می شوند و در ضمیر وجود او آرام می گیرند و اگر مخاطب خود را نیافتند نیست می شوند و اگر او را گم کردند روح را از درون به آتش می کشند و دمادم بر حریق های دهشتناک عذاب می افزایند. شریعتی مخاطب,گاهی تنها مخاطب نیست و بیش از یک مخاطب است که اگر یافت شود روزگار به وجد می آید و چرخش برای او میچرخد...

علیرضا

درود من يكي از آن ده ها نفرم كه شما صاحب وبلاگم كرديد. ممنونم. به خاطر همه بزرگواري هايتان. [گل]

نرگس

با بند اول شدیدا موافقم!! چون خودم هم یکی از همین رنج کشیده هام![چشمک] ولی به نظر من خرداد خیلی بهتر از مهره! حداقل چون خودم هم خردادی هستم! [نیشخند]

راحیل

جسارتا فقط شما اینطوری هستید یا خانوادگی این احساس را دارید؟ اگر اینطوره پیشاپیش نوید ظهور یک نسل وبلاگ نویس را به عالم و آدم می دهم آنهم از نوع روزنامه نگارش. از قدیم گفته اند یک روزنامه نگار خوب یک روزنامه نگار ... است و از ان بدتر روزنامه نگاری است که وبلاگ هم بنویسد

At

ما جز کدام دسته می شویم؟

دختر بابایی

سلاممممممممممممم:) خب از منم به شکل ویژه تشکر کن که در دوران شیرین وبلاگ نویسی وظیفه خطیر دختر عمویی تو رو عهده دار بودم!!