طرح انتقال ابرهای جنگل ابر به غار کتله خور!

در ادامه طرح‌هایی چون اهدای 1000 متر زمین به هر ایرانی، رئیس جمهور ایران می خواست آب دریای خزر را به کویر مرکزی ایران بریزد که رئیس مجلس نگذاشت و این مصوبه دولت را مغایر قانون دانست.

بنابراین برای اینکه پروژه های عمرانی مملکت نخوابد، ما طرح های زیر را به عنوان جایگزین طرح انتقال آب دریای خزر به کویر اعلام می داریم:

طرح انتقال کوه‌های یخ قطب شمال به بندر لنگه!

با اجرای این طرح ضمن خنک شدن آب و هوای منطقه، می توانیم آب شیرین لازم جهت شرب و زراعت را تامین کرده و شوره‌زارهای اطراف منطقه را به جنگل آمازون تبدیل نماییم.

طرح انتقال ابرهای جنگل ابر به غار کتله خور!

از آنجا در حال حاضر دوستان خدمتگزار مشغول از ریشه کندن درختان جنگل ابر هستند، به نظر می رسد تا چند صباح دیگر نه خبری از جنگل باقی بماند و نه خبری از ابر! بنابراین با انتقال ابرهای جنگل ابر به غار کتله خور زنجان، علاوه بر استفاده بهینه از ابرهای این منطقه، می توانیم باعث آبیاری در غار کتله خور شده و آنجا را شبیه غار علیصدر نماییم. سپس درون آن قایق انداخته و از هر نفر 8000 تومان بگیریم و اینگونه تولید ناخالص ملی مان افزایش می یابد!

طرح انتقال بادگیرهای یزد به توکیو!

با توزیع باد بزن میان اهالی یزد، دیگر بادگیرهای آنجا به درد کسی نمی خورد! بنابراین می توان آنرا از جا کند و به توکیو منتقل نمود تا جلوی وزش باد و طوفان را گرفته و مانع از ایجاد سونامی دیگری در ژاپن شود. با این کار صادرات غیر نفتی‌مان به شکل اعجاب انگیزی افزایش یافته و موجب رشد اقتصادی کشورمان می شود.

طرح انتقال میدان نفتی پارس جنوبی به شاه عبدالعظیم!

طرح انتقال میدان نفتی پارس جنوبی به شاه عبدالعظیم، حداقل دو فایده عمده دارد: فایده اول آنکه مانع برداشت بی رویه قطر از این میدان مشترک می شویم و فایده دوم اینکه با انتقال این میدان بزرگ نفتی به شاه عبدالعظیم، زحمت و هزینه‌های لوله گذاری و انتقال نفت از جنوب به مرکز کشور به شدت کاهش پیدا کرده و هر زمان که بخواهیم می توانیم با طی مسافتی کوتاهی از این میدان عظیم انرژی، گاز و نفت برداشت کنیم.

طرح انتقال خلیج فارس به دریاچه ارومیه!

با اجرای این طرح علاوه بر آنکه دریاچه ارومیه از مرگ حتمی نجات پیدا می کند و پر آب و پر بار می شود، دسترسی اعراب نیز به خلیج فارس قطع شده و دیگر نمی توانند ادعایی در مورد این خلیج همیشه ایرانی داشته باشند. (برای محکم کاری می توان جای قبلی خلیج فارس را آسفالت کرد و سر راه تنگه هرمز عوارضی گذاشت.)

/ 5 نظر / 4 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم[گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[قلب] سلام علیکم[لبخند] ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ ☺ امام حسن عسكری علیه السلام فرمودند ☺ ☺ از نشانه های فروتنی اين است كه به هركس می گذری سلام كنی و در پايين مجلس بنشينی ☺ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

تقی یاره

سلام چه زیبا با اگراندیسمان در مثالهایتان کارهای مسخره فعلی را به تصویر کشیده اید. دست مریزاد[گل]

شخصیت شناسی

در گذشته مادران و پدران اغلب از تنبیه و سرزنش استفاده می کردند . آنها این روش تربیتی را از والدین خود به ارث برده اند و به فرزندان منتقل کرده اند و این چرخه ادامه خواهد داشت زیرا در هیچ مدرسه و کلاس درسی به طور رسمی و فراگیر روشهای درست و صحیح فرزند پروری آموزش داده نشده . در این جا در نظر دارم در بخش های مختلف روش های فرزند پروری را به زبان ساده و کوتاه آموزش دهم. در تربیت مدرن تکنیکهایی همچون بازی ، شنیدن حرفها ، تشویق ، پاداش ، مرزگذاری ، اطاعت از قوانین ، بی اعتنایی ، تنبیه ، جبران، تذکر، محروم سازی و…. جایگزین آنها شده اند.

پوريا معصومي

سلام و عرض ادب طرح هاي بسيار جالبي هستن و همگي 100درصد شدنيه فقط خواهش ميكنم پيش از هر اقدام ديگري تشريف ببريد سازمان ثبت اختراعات و اينها رو به نام خودتون ثبت كنيد تا يه وقت خداي نكرده طرح هاتون سرقت ادبي نشن D:

زهرا

[گل][گل][گل][گل][گل]