بازداشتگاه یا دانشگاه؟!!!

همه می دونیم که شرط تشکیل هر جلسه آموزشی وجود دانشجو، استاد و کلاس است، بنابراین با توجه به سیر صعودی بازداشت دانشجویان و اساتید در سالهای اخیر، پیشنهاد میشود برای تنویر افکار خصوصی و تشویش اذهان عمومی! یک کلاس درس در زندان اوین ایجاد شود تا دانشجویان و اساتید، هم بتوانند دوران محکومیت خود را بگذرانند، هم از درس و کتاب عقب نیافتند! البته برای دانشجویان ممتاز می توان کلاسهای درس انفرادی در نظر گرفت!

بدنبال پیشنهاد قبلی اگر روند صعودی بازداشت دانشگاهیان همچنان ادامه داشت، میتوان پیشنهاد نمود در سالهای آتی برای افزایش شور و نشاط قشر تحصیلکرده، نام اوین را از «بازداشتگاه» به «دانشگاه» تغییر دهند!! در این صورت درج آن در دفترچه کنکور و برگزاری آزمون سراسری برای ورود به آن هم میتواند پیشنهاد شود!!!

 

/ 7 نظر / 44 بازدید
پريا

سلام ... نمی دونم والله! فقط می تونم بگم ..اللهم عجل الوليک الفرج

قاقاليلي

به این میگن یه پیشنهاد توپ و اصولی چون کلی مزایا داره از جمله:۱- استفادهءبهینه از امکانات موجود(سلف٬امکانات سمعی و بصری٬سالن ورزشی٬کلاسهای نیمه گروهی و خصوصی و...)۲- کم شدن انگیزهءشرکت در کنکور و کوتاه شدن صف پشت کنکور ٬در نتیجه جوونا زودتر تکلیف خودشونو میدونن(همه که نباید دکتر مهندس شن...) ۳- و از همه مهمتر استاد و دانشجو میتونن در یک محیط سالم فرهنگی از آسیب هجوم فرهنگ مبتذل غرب در امان بمونن...۴- بازم بگم ؟؟؟؟

قاقاليلي

سلام٬واااااای اين بنرها چقدر خوشگلن!!فکرشم نميکردم.شما منو غافلگير کردين .واقعاًسنگ تموم گذاشتين.فعلاًمن از خجالت در حال آب شدنم و نمیدونم چه جوری باید ازاین همه ذوق و سلیقه و ابتکار تشکر کنم....راستش با اين محبتی که شما به قاقالی لی کردين ديگه اصلاًدلم نمياد باهاش خدافظی کنم . اميدوارم بتونم محبتتونو جبران کنم گرچه ميدونم نميشه.شاد و پاينده باشی.

زهرا

سلام...خيلی راهکار خوبيه ...مخصوصا از اون نظر کوتاه شدن صف کنکور که غزاله گفت!!...راست ميگه ديگه همه که نبايد دکتر و مهندس بشن!

منتظر

سلام. ببينم قبولی تو اين دانشگاه هم مشکله . بايد هفت خوان دستم رو رد کرد يا کافيه يه سخنرانی در باب مضرات ديکتاتوری کرد!!؟

معلمی از بهشت(سها)

بابا این یشنهاد هاتو زودتر می دادی.این همه بچه شت کنکوری نداشته باشیم.چون انگار وارد شدن به این دانشگاه راحتتره.هنوزم دیر نشده.انتخابات نزدیکه.

مريم

حتماً يه سر ميرم پيش علی گذا بهش پيشنهاد ميکنم.