کیمیاگری در هزاره سوم؛ شیطان یا فرشته؟!

در جهان امروز هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و به قول فوتبالی ها بازی 90 دقیقه است و توپ گرده! و همینطور سر خیلی از ماجاراهای دیگه هم گرد و غیر قابل پیش بینی شده!!

مثلا کی فکرش را می کرد بعد از خاتمی، احمدی نژاد رئیس جمهور شود؟! و از آن مهمتر چه کسی فکرش را می کرد در دولت احمدی نژادی که در آبان سال 58 به همراه دوستان استکبار ستیز دیروز و دشمنان اصلاح طلب امروز خود از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند و تسخیرش کردند، باب مذاکره با شیطان بزرگ باز شود؟!!

بنابراین به نظر می رسد باید این ضرب المثل را به جمع ضرب المثل های شیرین فارسی اضافه کرد که «هر کسی که سنگی را در چاهی می اندازد، خودش هم باید درش بیاورد»!!!

هنوز آنقدری از عمر مجلس ششم و دولت هشتم نگذشته که نشود به یاد آورد، تنها و تنها اظهار نظر چند اصلاح طلب درمورد ایجاد رابطه با آمریکا، با چه هجمه، جو سازی و جنجالی روبرو شد. حال آنکه امروز به راحت ترین و رسمی ترین شکل ممکن اعلام می شود با آمریکا مذاکره می کنیم و آب از آب تکان نمی خورد!! گویا اگر در طول تاریخ، کیمیاگران نتوانستند به اکسیری دست یابند که مس را طلا کند، در این زمانه مردانی هستند که اکسیری یافته اند که به بهترین شکل ممکن شیطان بزرگ را فرشته ای بزرگ می کند!!

/ 7 نظر / 37 بازدید
احسان

به هر حال ضایع جان مقتضیات زمان الان میطلبد رابطه را .شما هم بیا ملت را آماده کن

موسي

بنده با شما كاملا هم عقيده مي باشم. فقط لطفا يك طوري بنويس كه سعيد هم بفهمه !!‌ در ضمن در مورد اينكه نوشته ايد :‹‹‌ سر خيلي از ماجراهاي ديگه هم گرد و غير قابل پيش بيني شده!! ›› بيشتر توضيح دهيد ! با تشكر

amir

سلاممممم.....نخست وزير دانمارک حق مسلم ماست ....هاشمی هاشمی خدا نگهدار تو.....يار دبستانی من محمود احمدی نژاد

ساسان آقایی

DR،من برای خيلی دور،خيلی نزديک ننوشته بودم،برای صدا و سيما نوشته بودم که ده دقيقه از سکانس های نيمه ی اصلی فيلم را حذف کرده بود.در خوب بودن اين فيلم همون نامزدی اسکار کفايت می کند.

maryam

البته در نظر آقایان.اين شيطان بزرگ. هنوز اونقدرا هم .به فرشته تبديل نشده.

مرجان

منم با پير معجون موافقم :)

هانيه

سلاممم... خوب اين کل انداختن شما هم خوش‌به‌حال ما می‌شه، بهتر! فقط اميدوارم نخوای هر روز به عنوان سوژه دست به دامن اين احمدی‌نژاد بدبخت بشی!!