اولین «ده روزنامه» جهان افتتاح شد!

معمولا هر نشریه و مجله ای یک دوره انتشاری برای خود انتخاب میکند و در موعد مقرر شماره جدید خود را منتشر میکند. مانند روزنامه، هفته نامه، ماهنامه، گاهنامه، سالنامه و ...

اما با توجه به آنکه که وبلاگ «یادداشتهای ضایع» نیز بیش از مجلات و نشریات معتبر بین المللی (International) اعتبار و خواننده دارد و از طرفی من همیشه آخر ابتکار، خلاقیت و نوآوری هستم! تصمیم گرفتم این وبلاگ را از گاهنامه بودن درآورده و دوره انتشار آن را منظم کنم. بنابراین در یک اقدام خودسر و تاثیرانگیز اولین «ده روزنامه» جهان رو افتتاح می کنم! بنابراین از این پس تمام خوانندگان میلیونی و همیشه در وبلاگم میتوانند در ده، بیست و سی ام هر ماهی خواننده مطلب جدیدی باشند!

 

ــــــــــــــــ__________________________

در ضمن یکی از دوستان در نوشته قبل، طی کامنتی، یک توصیه خجالت آور، عرق شرم درآور و درنهایت روم به دیفال!!! به بنده حقیر فقیر سراپا تقصیر کرده که گلاب به روتون اصلا روم نمیشه بگم! فقط از همینجا به همه دوستانی که میخواهند از این پیشنهادات بد بد بد بدهند، چند نکته مهم و فوری فوتی را متذکر شوم:

 

1_ به گفته منابع آگاه و محافل ناآگاه! کسانی که با عناصر اوناث جامعه درافتاده اند، اصولا و اساسا ور افتاده اند! (میتونید از ۱۱۸ بپرسید!)

 

2_ به گفته شاهدان عینی و راویان غیبی! هر چند پرواضح است که نگفته پیداست که «ضایع نویس» یک آنتی فمینیست تمام عیار است! اما جونش را که دیگه از سر راه نیاورده! (خداییش دیگه!!)

3_ سوژه از شما، مطلب و یادداشتهای ضایع از من! درآمدش هم پنجاه، پنجاه! (البته به غیر از سوژه هایی که با «سر سبز» و اینجور چیزها سر و کار داشته باشند!) بدین وسیله از همه بیکاران و علاقه مندان خوداشتغالی و کارهای درآمد زا دعوت می شود در این مزایده، مناقصه یا مضاربه پر سود و بی ضرر شرکت کنند و اجر مالی معنوی دریافت نمایند! (راستی هر کی گفت پنجاه درصد هیچی چقدر میشه؟ جایزه داره!!)

 

 

/ 12 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Falgo0sH

dar zemn to30ehaye imeni o jedi begiri bad nista! va3 khodet goftam...:D

Falgo0sH

Rasti,akharin shomareye akhare saletoon key montasher mishe ???!!!...... 31 om ??? yani 31 e esfand ?!..... LOL =)):P

review

سلام و مرسی برای کامنتتون ...خيلی مطالبت جالبه ...بعدا بهتون لينک ميدم ...

دختر بابایی

سلامممممممممممممم :) پسر عمو امير جان خان! گول اون يکی امير رو نخور که از راه به درت ميکنه... ضمنا خودتم خيلی شلوغ نکن که همچين از قيافت پيداست چقده آنتی فمنيستييييييیD:

معلمی از بهشت

تبريک .اميدوارم شمارگان ده روزنامه تون به هزار هزار برسه.

مجید

ض سلام؛با حال مينويسي خستگيه آدم در ميره؛عالمه ضايگي هم عالميه ديگه... واينکه هر سوالي جوابي داره...من هم؛عقيدهء مترلينگ را قبول دارم ((حتي اگر ??/? هيچي بتواند وجود داشته باشد (حتي اگر همان نيستي باشد)همان ???/? هست))اگه نتونه وجود داشته باشه هم که هيچي...مثله خود اشتغالي؛مزايده؛مضاربه...واينا که گفتي!!! خوش باشي دوسته عزيز

مجید

سلام؛با حال مينويسي خستگيه آدم در ميره؛عالمه ضايگي هم عالميه ديگه... واينکه هر سوالي جوابي داره...من هم؛عقيدهء مترلينگ را قبول دارم... ((حتي اگر ((يک در صد)) هيچي هم بتواند وجود داشته باشد همان (صد در صد)) هست))اگه نتونه وجود داشته باشه هم که هيچي...شايد مثله خود اشتغالي؛مزايده؛مضاربه...واينا که گفتي!!! خوش باشي دوسته عزيز

منتظر

سلام. به عنوان يکی از ميليون‌ها خواننده‌تون منظم شدن انتشارتون!! رو تبريک ميگم. ضمنا توصيه ميکنم به توصيه دوستان هر چه سريعتر عمل کني. بعدا يه وقت نگين دوستان نگفتن مزه در افتادن با اناثان جامعه رو! راستی من زياد اهل کاسبی نيستم ولی اگه سوژه پيدا کردم بهت ميگم. صد درصد درآمدش هم مال خودت! الان هم بحث داغ جامعه وعده‌ها و حرف‌های انتخاباتيه! بايد شنيد و خنديد!!!

مجید

۱. من رو ببخشيد بابيت سر نزدن به بلاگتون در اين مدت دراز/۲. تبريک من رو بپذيريد بابات ده‌روزنامه وزينتون/۳. همين که گفتم/۴. بای./

نفيسه

اولا تعداد خوانندگان را کم گفتی شکسته نفسی نکن شما شخصيت افرادی که به وبلاک شما سر ميرنند را در نظر نگرفتی بعضی از خوانندگان شما دو يا چند شخصيتی هستند پس به عدد ورقم نميگنجد در ضمن من از اول اين ده روز تا آخر آن اشک توچشمم نشسته ومنتظر متن شما هست پس دير نکن.