تخصص شیث رضایی و محمد نصرتی!

علی کریمی در مورد حرکت زشت بازیکنان پرسپولیس مصاحبه کرده و گفته: «رفتار این دو بازیکن را هیچ کس تایید نمی کند ... اما متاسفانه بعضی ها که هیچ تخصصی در این زمینه ندارند اینقدر در مورد این مسئله صحبت کردند که برخی رسانه های خارجی هم به آن اشاره کردند.»

ما هرچه فکر کردیم متوجه نشدیم منظور علی کریمی از اینکه «بعضی ها هیچ تخصصی در این زمینه ندارند» دقیقا کدام زمینه است؟! تا حالا نمی دانستیم کاری که محمد نصرتی و شیث رضایی در بازی پرسپولیس و داماش انجام داده اند تخصصی بوده!

الان یعنی این دو بازیکن پرسپولیس فوق تخصص دارند؟! عنوان تخصصشان دقیقا چیست؟! اصولا به غیر از زمین فوتبال و شادی بعد از گل، در چه جاهای دیگری می توان از این تخصص استفاده نمود؟!

در ضمن پیشنهاد می شود برای اینکه نظر آقای کریمی هم تامین شود و افراد غیر متخصص در این مورد بسیار بسیار تخصصی اظهار نظر نکنند، از متخصصان عزیز! درخواست می شود برای صحبت کردن هرچه سریعتر خود را به مراجع تصمیم گیرنده معرفی نمایند. البته عاجزانه از برادران متخصص! خواهشمندیم که فقط در حد صحبت کردن از تخصص خود استفاده نمایند!

/ 5 نظر / 3 بازدید
زهرا

لابد بعد از این مصاحبه ، این تیتر قریب الوقوع خواهد بود: جامعه متخصصین ... از نصرتی و شیث رضایی دعوت به همکاری کرد!

زهرا

[گل][گل][گل][گل][گل]

زهرا

[گل][گل][گل][گل][گل]

ستاره

خب راست میگه دیگه!!کسایی مییان نظر میدن که حتی یک بار هم توی زمین بازی نکردن و تجربه هیجان بعد از گل رو ندارن !!! واقعا به مسلمون بودن بعضیا شک میکنم که اینقدر راحت ابروی یه مسلمون دیگه رو میبرن و تهمت میزنن!![ناراحت]

هالو هفت شنبه

جالب بود [گل]